DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI
DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ
ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI •DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ •ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
Teksaso pokeris („Texas Hold‘em“) – kortų lošimas, priskiriamas nuotoliniui stalo lošimui, kurio tikslas – surinkti didžiausios galimos vertės penkių kortų derinį iš septynių kortų (dviejų „savų“ ir penkių bendrų), kurio vertė būtų didesnė nei kitų lošėjų kortų derinių vertė. Teksaso pokeris lošiamas be limito („No-limit“), t. y. lošėjas gali didinti statymą („Raise“) neribota suma.
Prieš atsitiktinių skaičių generatoriui padalinant kortas, statymus privalo atlikti du Dalintojo kairėje sėdintys lošėjai. Pirmasis lošėjas stato Mažąjį priverstinį ( „Small Blind“) statymą, antrasis stato Didįjį priverstinį („Big Blind“) statymą. Jei lošimo sąlygose numatyti Privalomieji („Ante“) statymai, visi lošėjai juos atlieka prieš Mažajį ir Didįjį priverstinius statymus.
Apie Mažojo priverstinio („Small Blind“), Didžiojo priverstinio („Big Blind“) ir Privalomojo („Ante“) statymų dydžius lošėjai informuojami vizualinėmis priemonėmis kiekvieno lošimo stalo informacinėje lentoje.
Po Priverstinių („Small blind“ ir „Big blind“) statymų atlikimo, kiekvienam lošėjui išdalinama po dvi kortas.
Lošėjas, esantis Didįjį priverstinį statymą atlikusio lošėjo kairėje, pradeda pirmąjį Statymų ratą ir gali atlikti vieną iš šių veiksmų:
Sekantys lošėjai gali atlikti vieną iš šių veiksmų:
Pirmasis Statymų ratas pasibaigia išsilyginus visų lošime likusių lošėjų atliktiems statymams.
Atsitiktinių skaičių generatorius atverčia tris Bendrąsias kortas („Flop“) lošimo stalo viduryje. Šias kortas gali naudoti visi lošėjai sudarydami savo kortų derinius. Po „Flop“ kortų atvertimo vyksta antrasis Statymų ratas, kuris, kaip ir likusieji Statymų ratai, prasideda nuo lošėjo, atlikusio Mažąjį priverstinį statymą, o lošėjai gali atlikti vieną iš prieš tai nurodytų veiksmų (“Call”, “Bet”, “Raise”, “Check”, “Fold”).
Pasibaigus antrajam Statymų ratui, atverčiama ketvirtoji Bendroji korta „Turn“. Vyksta trečiasis Statymų ratas. Galiausiai atverčiama penkta Bendroji korta („River“) ir vyksta paskutinis (ketvirtasis) statymų ratas.
Po „Flop“ ir po „Turn“ kortų atvertimo lošėjai gali pasinaudoti papildomų Bendrųjų kortų atvertimo „Run it twice“ galimybe.
Kai statymai baigti, lošime likusių lošėjų kortos yra atverčiamos. Banką laimi lošėjas, turintis aukščiausią 5 (penkių) kortų derinį. Jei yra lygiosios, vyksta Banko dalybos.
Omaha pokeris („Omaha“) - kortų lošimas, priskiriamas nuotoliniui stalo lošimui, kurio tikslas – surinkti didžiausios galimos vertės penkių kortų derinį. Omaha pokeriui taikomos tos pačios lošimo taisyklės ir eiga, kaip ir Teksaso („Texas Hold‘em“) pokeryje, tačiau skirtingai nei Teksaso pokeryje, lošėjams yra padalinama ne po dvi, o po keturias kortas. Sudarydamas savo kortų derinį lošėjas gali panaudoti tik dvi „savąsias“ kortas ir tris Bendrąsias kortas.
Omaha pokeris gali būti lošiamas dviem būdais: Banko limito („Pot-limit“) ir be limito („No-limit“). Lošiant Banko limito Omaha pokerį, lošėjas gali didinti statymą („Raise“) ne didesne suma, nei yra sukaupta Banke. Lošiant Omaha pokerį be limito („No-limit“), lošėjas gali didinti statymą („Raise“) neribota suma.
Omaha žemas-aukštas pokeris („Omaha Hi-Lo“) yra lošiamas pagal tas pačias taisykles ir eigą kaip ir Omaha pokeris („Omaha“), tačiau lošėjai varžosi ne dėl vieno banko, o dėl dviejų bankų (bankas padalintas į dvi dalis) ir lošėjas turi sudaryti du kortų derinius:
Lošime visi lošėjai visada turi aukštas rankas (nesvarbu kokios vertės), tačiau ne visada gali turėti žemą ranką. Jei nėra nei vienos žemos rankos, aukštos rankos laimėtojas laimi abu bankus.
Gali būti kad keli lošėjai turės vienodas aukštas rankas arba vienodas žemas rankas. Tokiu atveju jie dalinsis aukštos rankos banką arba žemos rankos banką atitinkamai.
Limituoto puodo 5 kortų Omaha pokeris („Pot Limit Omaha 5 Cards”) nuo įprasto Omaha pokerio skiriasi tuo, kad lošėjams padalinama ne po 4, o po 5 kortas. Visos kitos lošimo taisyklės ir eiga yra tapačios įprastam Omaha pokeriui.
„Twister“ pokerio turnyrai yra greiti Teksaso pokerio turbo turnyrai, kuriuose žaidžia tik trys žaidėjai. Laimėtojas gauna atsitiktinį prizą, o įpirkos siekia nuo 1 €. Kiekvieno turnyro įpirkų dydžiai ir laimėjimai yra nurodyti prie konkretaus turnyro informacijos. Prizas nustatomas atsitiktinai ir pristatomas visiems prie stalo esantiems žaidėjams, po to kai turnyras prasideda, bet prieš dalijant pirmąją partiją. Visas prizinis fondas skiriamas turnyrą laimėjusiam žaidėjui. Esant dideliam Twister prizui, jis padalinamas tarp visų trijų žaidėjų pagal atitinkamą turnyro prizo struktūros konfigūracija.
Keliamieji turnyrai yra pokerio turnyrai, žaidžiami per dvi skirtingas dienas. Jas sudaro keli „1 dienos“ turnyrai („1A diena“, „1B diena“, „1C diena“ ir kt.) ir vienas pagrindinis „2 dienos“ turnyras. Žaidėjo tikslas yra išlikti lošime per atitinkamą „1 dienos“ turnyrą, norint patekti į pagrindinį „2 dienos“ turnyrą ir laimėti prizą. Pavykus kvalifikuotis į „2-ąją turnyro dieną“, žaidėjui garantuojamas piniginis laimėjimas. Žaidėjų skaičius prie stalo kiekviename turnyre yra skirtingas, nes jis tiesiogiai priklauso nuo bendro turnyre dalyvaujančių žaidėjų skaičiaus. Į pagrindinį turnyrą kiekvienu skirtingu atveju patenka skirtingas žaidėjų skaičius, nes "diena" baigiasi tada kai pasibaigia jai skirtas žaidimo laikas. Galutiniai žaidėjų laimėjimai nustatomi pagal finaliniame turnyre užimtas vietas.
Turnyrui prasidėjus, visi užsiregistravę žaidėjai pradeda lošti bet kurioje iš „pirmųjų dienų“. Visi „1 dienos“ turnyrai turi iš anksto nustatytą lygių skaičių. Žaidėjai, kuriems pavyksta išlikti lošime per visus pradinės dienos lygius, su likusiais žetonais patenka į pagrindinį „2 dienos“ turnyrą.