DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Ypatingi įvykiai – atrask savo kelią pasitelkęs logiką ir tyrimus

Betsafe sporto pasiūloje gali lažintis ne tik už populiariausius sporto įvykius iš viso pasaulio arenų – futbolą, tenisą, golfą, Jungtinių Valstijų sporto šakas ar krepšinį. Kviečiame tave išbandyti ypatingų įvykių pasiūlą.

Jau dabar mūsų žaidėjų laukia naujas, neatrastų galimybių pasaulis, kuriame gali lažintis už tai, kas dar tik įvyks ateityje... tačiau, ne futbolo aikštėse ar teniso kortuose.

Neabejotinai geriausia vieta pradėti – atlikti ypatingus statymus už futbolo įvykius. Lažinkis ar tavo mėgstamos komandos treneriui pavyks iki tam tikros dienos išsilaikyti savo poste dabartiniame klube arba kas užims atsiradusią laisvą vietą. Taip pat gali lažintis už žaidėjus, kurie tavo manymu ateinančiame sezone gins kitų klubų garbę. Arba spėk kas laimės Balloon D‘Or metų žaidėjo titulą ir pelnys daugiausiai įvarčių konkrečioje futbolo lygoje ar turnyre.

Ir tai dar ne viskas. Tu taip pat galėsi statyti už žaidėją, kuriam metų pabaigoje pavyks pelnyti pajėgiausio pasaulio tenisininko vardą, kuris NBA žaidėjas bus išmainytas į kitą klubą ir kam pavyks triumfuoti konkurencingose Ryder Cup golfo pirmenybėse.

Už sporto aikštelės ribų tavęs lauks kiti įdomiausi ir nekasdieniški statymai. Pavyzdžiui, kada Karališkoji pora sumainys žiedus ir kokiu vardu bus pavadintas jų kūdikis. Arba lažinkis kas taps naujuoju Romos katalikų bažnyčios popiežiumi... kai tam ateis laikas.

Įdomus ir išskirtinis faktas apie ypatingų įvykių lažybas – kad jos yra kur kas artimesnės mokslui, nei sporto lažyboms. Pavyzdžiui, niekam nekyla abejonių, jog žaidžiant futbolą ar golfą visuomet egzistuoja sėkmės elementas. Dėl to statymas ne tik gali būti laimėtas, bet lygiai taip pat ir pralaimėtas. Žinoma, daugelį tai tenkina. Tačiau statymai už ypatingus įvykius reikalauja ne tik didesnio individualaus žaidėjo įdirbio, bet ir kruopščios turimų resursų analizės bei blaivaus proto. Laikraščių ir  internetinių puslapių peržiūra, tikimybių apskaičiavimas ar paprasčiausias samprotavimas apie tai, kas gali ir turėtų įvykti toliau. Visi šie papildomi informacijos šaltiniai tau padės sėkmingiau ir tvirčiau įsitvirtinti lažybose ir atrasi savąją sėkmės formulę.