DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

5 savaites iš eilės suteikiame tau galimybę pasiimti €50 daugiau, nei laimėsi!

Kaip laimėti €50?

Tai dėk kombinuotą statymą su bent 7 įvykiais iš vienos, kelių arba visų šių lygų: NBA, Eurolygos, Premier lygos, Čempionų lygos, Serie A, Bundeslygos ir Primera. Jei tavo statymas laimės, mes iškart padėsim €50 į tavo sąskaitą.

 • Tam, kad dalyvautum, turi atlikti kombinuotą statymą su bent 7 įvykiais iš vienos, kelių arba visų nurodytų lygų.
 • Statyti reikia ant 1X2 (mačo nugalėtojas) baigčių futbole ir 1-2 (rungtynių nugalėtojas) baigčių krepšinyje.
 • Tam, kad laimėtum, tavo kombinuotas statymas turi būti bent €5 vertės, su bent 7 įvykiais ir jis turi laimėti.
 • Vienas žaidėjas gali laimėti vieną €50 premiją per savaitę.

Noriu laimėti


Akcijos sąlygos:

 1. Pasiūlymu pasinaudoti gali tiek esami tiek ir nauji Betsafe žaidėjai.
 2. Pasiūlymu pasinaudoti gali tik žaidėjai Iš Lietuvos.
 3. Pasiūlymas vyksta nuo kovo 27-os iki balandžio 30-os.
 4. Vienas žaidėjas iš to paties namų ūkio gali gauti tik vieną premiją per savaitę.
 5. Tik iš žaidėjo pervestų lėšų Betsafe.lt svetainėje ar mobilioje aplikacijoje atliktas €5 statymas gali dalyvauti pasiūlyme. Tam, kad žaidėjas galėtų gauti premiją, statymas turi būti atliktas iki NBA, Eurolygos, Premier lygos, Čempionų lygos, Serie A, Bundeslygos arba Primera mačų pradžios.
 6. Tik kombinuotas iš žaidėjo pervestų lėšų per vieną savaitę atliktas statymas už bent septynis skirtingus įvykius ant 1X2 (mačo nugalėtojas) baigčių futbole ir 1-2 (rungtynių nugalėtojas) baigčių krepšinyje gali gauti €50 premiją.
 7. Pasiūlyme dalyvauja tik laimėti statymai. Pralaimėję, negaliojantys ar atšaukti statymai ir įvykiai pasiūlyme nedalyvauja. Pavyzdžiui, jei statymas buvo atliktas už septynis įvykius, tačiau vienas ar daugiau iš jų paskelbti negaliojančiais, toks statymas pasiūlyme nedalyvauja.
 8. Tik statymai, atlikti po kovo 26 dienos dalyvauja pasiūlyme. Žaidėjas dalyvauja tos savaitės pasiūlyme, kai pasibaigia visi jo statyme esantys įvykiai.
 9. €50 premija bus pervedama į laimėjusio žaidėjo sąskaitą. Premiją reikės peržaisti 3 kartus su ne mažesniu nei 1.8 koeficientu per 30 dienų.
 10. Jei statymas naudojamas bet kokiam kitam tikslui, išskyrus pramogą, pavyzdžiui, bet neapsiribojant sukčiavimu, nesąžiningu žaidimu, spekuliavimu ar sutartomis lažybomis, Betsafe pasilieka teisę atšaukti pasiūlymą be išankstinio perspėjimo.
 11. Tik Betsafe gali priimti su šiuo pasiūlymu susijusius sprendimus ir visi bendrovės nutarimai yra galutiniai ir privalomi.
 12. Betsafe pasilieka teisę bet kada keisti, atšaukti ar sustabdyti pasiūlymą.
 13. Šiam pasiūlymui taikomos bendros Betsafe sąlygos ir taisyklės.