DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Tinklinis – greitas žaidimo tempas sudaro puikias sąlygas lažintis

Ar žinai, kad Olimpinėse žaidynėse tinklinis yra atstovaujamas didžiausio nacionalinių sporto federacijų skaičiaus visame pasaulyje? Kitais žodžiais tariant – tai populiariausia olimpinė sporto šaka.

Šis žaidimas buvo išrastas Jungtinėse Amerikos Valstijose 1895 metais, o nuo 1964-ųjų oficialiai debiutavo ir Olimpiadoje. Tinklinis gali būti žaidžiamas ant žolės, paplūdimyje arba ant kietos dangos uždarose patalpose. Būtent pastarasis variantas šiuo metu yra populiariausias iš visų trijų. Uždarose patalpose vykstančiose varžybose kiekvienos komandos startinę sudėtį sudaro 6 žaidėjai, kai tuo tarpu paplūdimio tinklinyje varžosi dvi atskiros žaidėjų poros.

Tinklinis išsiskiria savo sparčiu žaidimo tempu bei žaidėjų meistriškumu. Nuolatinis veiksmas,  įtampa ir kylantis azartas – kartu tai ištikimiausi ir mėgstamiausi Betsafe palydovai. Prisijunk prie mūsų ir tu.

Išskirtinai tik Betsafe žaidėjams siūlome statyti už FIVB vyrų Pasaulio Lygą, kuri tarptautiniame lygmenyje kasmet vyksta jau nuo 1990 metų ir kurioje iki pat 2010-ųjų savo taisykles diktavo Brazilijos rinktinė. Tačiau  dabar vaizdas kitoks – pastaraisiais metais turnyrų nugalėtojais tapo Rusijos ir Prancūzijos nacionalinės komandos.

Taip pat vyksta ir FIVB tinklinio pasaulio čempionato pirmenybės, kuriose dalyvauja tiek vyrų, tiek moterų komandos. Šios varžybos yra rengiamos kas ketverius metus ir neretai vadinamos reikšmingiausiu tarptautiniu turnyru. Čia ir vėl ryškūs lyderiai abejose kategorijose yra Rusijos sportininkai, kurie kiekviename formate yra laimėję net šešis pasaulio titulus!

Pergalė Olimpinėse žaidynėse – tai kiekvieno profesionalaus tinklinio žaidėjo svajonė ir tikslas. Olimpinis auksas yra neabejotinai vertingiausias prizas iš visų, kurio trokšta kiekvienas varžybų dalyvis. Žaidynių metu mūsų Betsafe sporto pasiūloje verda didžiausios aistros, o žaidėjai atlieka daugiausiai statymų –  ypač per finalines dvikovas.

Betsafe paskyroje gali statyti ir už Pasaulio lygos dvikovas, Europos čempionatus ar stipriausių tinklinio šalių lygas – Italijos ir Prancūzijos. Mūsų pasiūloje lažinkis už rungtynių nugalėtoją, setų pranašumą, už bendrus sužaistų setų ar taškų pranašumus. Apsilankyk mūsų lažybų gyvai skiltyje ir mėgaukis kokybiškomis aukščiausio lygio tinklinio transliacijomis. Iš arti stebėk netikėčiausius rungtynių posūkius ir tapk įdomiausių scenarijų liudininku.