DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Betsafe tenisas – išbandyk kokybiškiausią teniso pasiūlą

Pastaruoju metu profesionalių teniso žaidėjų dienotvarkė tampa kuo toliau tuo labiau užimta. Beveik kiekvieną metų savaitę visame pasaulyje vyksta didžiausi teniso renginiai – ATP, WTA ir Challenger Tour serijų turnyrai, kurie savo ruožtu pritraukia visas aukščiausio lygio teniso žvaigždes.

Daugiau turnyrų – dar daugiau mačų. O mes tau pasiūlysime dar didesnį teniso statymų pasirinkimą. Tai tavo šansas – įrodyk mums, kad esi geriausias teniso specialistas.

Ar turi savo favoritus, kurie sėkmingai žaidžia ant kietos dangos ar puikiai servuoja kamuoliukus ant žaliosios teniso vejos? O gal turi sąrašą savo favoritų, kurie aršiai kovoja iki paskutiniųjų mačo sekundžių arba tų, kuriuos visada slegia didžiulė nervinė įtampa? Paskubėk ir išbandyk didelę mūsų siūlomų teniso lažybų pasiūlą.

Jei kažkur pasaulyje vyksta profesionalių žaidėjų mačas, visą pasiūlą neabejotinai rasi Betsafe.  Statyti galėsi ne tik už dvikovos nugalėtoją. Sukombinuok kelis statymų įvykius į tą pačią lažybų kortelę ir mėgaukis akivaizdžiai didesniu koeficientu.

Žinoma, tai tik mažytė ledkalnio viršūnės dalis. Mūsų teniso pasiūloje tavęs dar laukia statymai už taškų pranašumą, sužaistų geimų ir setų skaičių ir dar daugybę kitų mačo baigčių.

Kiekvienais metais teniso pasaulį drebina Didžiojo kirčio serijos turnyrai – tokie kaip Australian Open ir Wimbledonas. Taip pat nuolatos rengiami ir didžiausi Masters serijos turnyrai, vykstantys Romoje, Majamyje ir Monte Karle. Todėl jų metu mūsų lažybų pasiūla tik dar labiau padidėja. Studijuok statistiką, skaityk mūsų blogą internetiniame Betsafe puslapyje bei pasitikrink žaidėjų ankstesnių tarpusavio susitikimų rezultatus. Ypač tada, kai dalyvauja tokio ryškumo ir pajėgumo teniso žvaigždės kaip Rogeris Federeris, Rafaelis Nadalis, Andy Murray‘us ar Serena Williams.

Tenisas puikiai tinka lažintis gyvai. Dažniausiai mačuose, kurie vyksta ant kietos dangos teniso kortų. Tai gali būti Prancūzijos teniso pirmenybės Roland Garros vardo turnyre, susitikimai Barselonoje ar Romoje, kuomet atremti varžovo padavimus darosi vis sudėtingiau.

Betsafe kviečia tave stebėti gyvas transliacijas iš aukščiausio lygio teniso turnyrų. Todėl atlikęs statymus gyvai savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone, galėsi žiūrėti ir norimas varžybas.