DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Krepšinis Betsafe – čia žaidžia geriausi ir todėl mes juos mylime

Kuo puikiausiai žinome, jog Lietuvos krepšinio istorija yra apipinta įvairiausiomis legendomis ir pasakojimais. Lietuvos rinktinė visuomet išliko subalansuota, kurios varomoji jėga buvo neįtikėtini žaidėjų individualūs įgūdžiai, greitis, puiki nuojauta ir žaibiška sprogstamoji jėga. Juk ne veltui sakoma, kad mums krepšinis nėra tik paprastas sportas – mums tai religija! O mes galime užtikrinti – Betsafe į krepšinį ir jo svarbą Lietuvai žiūri labai atsakingai ir rimtai.

Todėl mes siūlome įvairius krepšinio lažybų statymus iš populiariausių ir daugiausiai susidomėjimo susilaukiančių rungtynių tiek Lietuvoje tiek ir visame pasaulyje. Betsafe tu gali ne tik statyti už varžybų nugalėtoją, bet ir turi progą rinktis statymus, susijusius su pelnytais komandos ar žaidėjų taškais. Susižerk beveik užtikrintus laimėjimus su mažesniu koeficientu arba spėk kaip bus pelnyti pirmieji rungtynių taškai. Ar tavo pasirinkta taškų suma bus viršyta ar ne?

Prisimink, jog linksmybės nesibaigia vos tik kamuolys paliečia grindinį. Dėl to įdėmiai stebėk nuolatos besikeičiančius statymų koeficientus, o tada nuspręsk kada geriausia proga atlikti pelningiausią statymą. Neretai besilažinantieji gyvai susiduria su paprasčiausia problema – jie nemato tiesioginio norimų krepšinio rungtynių vaizdo. Tik ne Betsafe žaidėjai – mes rodome tūkstančius išskirtinių aukščiausio lygio krepšinio rungtynių transliacijų. Puikios žinios visiems krepšinio sirgaliams – Betsafe lažybų gyvai skiltyje gali stebėti daugybę rungtynių iš NBA arenų, o kartu ir visus Eurolygos ir Europos taurės susitikimus. Viskas, ką tau reikia padaryti – tai turėti galiojančią ir aktyvią Betsafe paskyrą su ne mažiau nei €0.01 sąskaitoje.

Kiekvieną mėnesį mes siūlome rinktis iš daugiau nei 3 500 skirtingų krepšinio varžybų, todėl didelė tikimybė, kad galėsi stebėti ir visas savo mėgstamiausių krepšinio komandų ir žaidėjų varžybas. Mūsų pasiūloje taip pat galėsi lažintis ir už įvykius Euro Cup pirmenybėse, LKL, NCAA koledžų sporto asociacijoje ir daugelyje kitų didžiausių organizuojamų tiek klubinių komandų, tiek ir nacionalinių rintinių turnyrų.

Tavęs dar laukia Ispanijos Liga ACB, Turkijos superlyga ir net statymai iš tolimiausių pasaulio kampelių – Brazilijos, Filipinų, Japonijos ir daugelio kitų šalių.