DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Snukeris –  nuspręsk kam pavyks susitvarkyti su spaudimu

Jei mėgsti greitą žaidimo tempą ir nuolatinį veiksmą, snukeris nėra ta sporto šaka, kurią stebėdamas jausi kunkuliuojantį azartą ar malonumą. Kitą vertus, jei domiesi ir vertini sportą, kuriam įvaldyti reikia daug įgūdžių ir užsispyrimo, nuolatinės koncentracijos ir disciplinos, o pergalė priklauso nuo žaidėjų patirties ir mokėjimo atlikti gynybinius bei puolamuosius smūgius – šiuos elementus neabejotinai rasi snukeryje.

Žaidimo tikslas – į biliardo stalo kišenes sumušti visus ant stalo esančius kamuoliukus. Pradžioje žaidėjas privalo įmušti raudonos spalvos kamuoliuką. Jei jį įmuša, tuomet gali mušti bet kurį spalvotą kamuoliuką. Tuomet žaidimo eiga kartojasi – vėl mušamas raudonas kamuoliukas, o po taiklaus smūgio –  bet kuris spalvotas. Visi smūgiai atliekami naudojant baltos spalvos kamuoliuką (šis dar vadinamas mušamuoju rutuliu arba muštuku). Spalvoti kamuoliukai yra skirtingos vertės, o taiklūs smūgiai eilės tvarka vadinami breaku. Kuo daugiau taškų pelnoma per breaką, tuo didesni šansai laimėti.

Dėl augančio šio sporto populiarumo, pastaraisiais metais prie profesionalaus snukerio turo prijungta ir daug naujų turnyrų. Vis dėlto, Pasaulio snukerio čempionatas, kuris vyksta kiekvienais metais balandžio mėnesį, išlieka populiariausiu ir didžiausią prizinį fondą surenkančiu snukerio turnyru pasaulyje. Kiti pagal svarbą yra Jungtinės Karalystės čempionatas, Masters ir Welsh Open turnyrai.

Didžiausios ir žymiausios pastarųjų dešimtmečių snukerio pasaulio asmenybės – kontraversiškasis Ronnie O‘Sullivanas, šiurkštus, bet visada puikiai disciplinuotas Markas Selby, kuris neretai apibūdinamas ir kaip atkakliausias varžovas iš visų bei Juddas Trumpas – šis jau dabar vadinamas bene ryškiausia snukerio ateities žvaigžde.

Betsafe snukerio statymų pasiūloje gali lažintis už mačo nugalėtoją ne tik prieš rungtynes, bet ir pasinaudodamas mūsų gyvais statymais. Vos prasidėjus mačui, tu taip pat galėsi statyti kas laimės kitą žaidimo partiją, spėti tikslų rezultatą bei pranašumą. Atidžiai stebėk žaidėjų kūno kalbą, susikaupimą mačo metu ir kaip jiems pavyksta susidoroti su spaudimu stresinėse situacijose. Tai ne vien tik svarbiausi faktoriai, į kuriuos visuomet reikia atkreipti dėmesį. Kartu tai priežastis, dėl ko snukerio žaidimas toks intriguojantis ir puikiai tinka lažyboms.