DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Smiginis – daugiau nei mato akys

Šio sporto naujokams gali būti sunku suprasti, kodėl smiginio žaidimas sukelia tokį ažiotažą. Juk dažniausiai iš trumpos distancijos strėlytes į smiginio lentą mėto lėti, antsvorio turintys vyrai, kol galiausiai kažkuris laimi.
Vis dėlto, žaidimas pasižymi ir kitomis savybėms. Pradedantieji žaidėjai, kurie planuoja ir siekia žaisti profesionaliame lygmenyje, visuomet privalo išlaikyti milžinišką susikaupimą. Neretai šiame sporte vienas centimetras yra atstumas, nubrėžiantis ribą tarp nugalėtojo ir pralaimėtojo, todėl viską lemia žaidėjų meistriškumas ir įgūdžiai. Įsivaizduok save situacijoje, kai reikia taikliai pataikyti dvigubą 20, o aplink esanti minia kelia milžinišką triukšmą, kuris blaško ir trukdo susikaupti. Dėl to sėkmingas žaidimas reikalauja ne tik daug įdirbio ir praktikos, bet ir tokių charakterio savybių kaip šaltakraujiškumas ir ramybė. Be to, prie oche  (vietos, nuo kurios mėtomos strėlytės) pasidaro itin karšta dėl į sportininkus nukreiptos kamerų šviesos ir didėlės susirinkusios publikos, todėl žaidėjai iš tikrųjų yra geresnės fizinės formos, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Bene pagrindinis žaidimo privalumas, kuris neabejotinai patiks ir statantiems už smiginį Betsafe – greita įvykių eiga. Vienas smiginio mačas trunka ne ilgiau kaip dvi ar tris minutes – žymiai greičiau nei frame‘as snukeryje. Betsafe gyvų statymų sektoriuje gali lažintis už kiekvieno mačo nugalėtoją. Tavęs taip pat laukia ir kitos pasiūlos: lažinkis už mačo nugalėtoją, spėk koks bus tikslus rezultatas, už pranašumus ir kam pavyks pelnyti daugiausia 180 (3 idealūs metimai).
Pastaruoju metu šis sportas tampa vis didesniu verslu, nes pritraukia naujus rėmėjus ir renka pajamas iš televizijos transliacijų. Vyrų sporte smiginis suskirstytas į PDC ir BDO – dvi tarpusavyje konkuruojančias organizacijas, iš kurių PDC gali pasigirti geriau žinomomis smiginio žvaigždėmis bei didesniais priziniais fondais. PDC Pasaulio čempionato prizinio fondo suma siekia 350 000 svarų, o pastaraisiais metais jame dominuoja Michealas van Gerwenas iš Olandijos ir Gary Andersonas iš Škotijos. 2014-17 metų čempionatuose sportininkai triumfavo po du kartus. Tiesa, pakartoti legendinio Philo Tayloro pasiekimus lengva nebus. Šis profesionalas Pasaulio čempionatuose triumfavo net 16 kartų. Per savo karjerą Tayloras taip pat laimėjo ir 200 profesionalių smiginio turnyrų.