DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Regbio sąjunga – nuo veiksmo neįmanoma atplėšti akių

Regbio sąjunga įvardijama kaip viena populiariausių sporto šakų visame pasaulyje, o daugiausia šio žaidimo aistruolių gyvena Anglijoje, Airijoje, Velse, bei buvusiose Didžiosios Britanijos kolonijose – Australijoje, Pietų Afrikoje ir Naujojoje Zelandijoje. Įdomu tai, jog regbio populiarumas išaugo ganėtinai toli nuo šalių, kuriose tradicinės sporto šakos labai stiprios ir pajėgios. Dėl to tokios valstybės kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Italija ir Argentina pastaraisiais metais į šią sporto šaką žiūri vis rimčiau.

Nepaisant to, kad žaidimas pasižymi savo grubumu, agresija ir milžiniška fizine jėga, juo mėgaujasi daugelis sporto mėgėjų. Tad kyla paprastas klausimas – kodėl? Skirtingai nuo kai kurių net pačių garsiausių futbolininkų, regbio žaidėjai visuomet rodo ir demonstruoja sąžiningą žaidimą bei pagarbą savo varžovams ir teisėjų personalui. Dėl skirtingų pozicijų įvairovės, regbio sąjungos varžybose dalyvauja įvairiausio pajėgumo profesionalūs atletai. Pavyzdžiui, aikštės sparnuose žaidžia stiprūs, greiti ir patyrę žaidėjai, aikštės gale savo pozicijas užima galingi ir susirėmimų užgrūdinti regbininkai, o priekyje – smulkaus sudėjimo, vikrūs ir išradingi puolėjai.

Pasaulio regbio čempionato prizas – didžiausias šio sporto renginys vykstantis kartą per ketverius metus. Tarpusavyje dažniausiai konkuruoja Naujosios Zelandijos, Pietų Afrikos ir Anglijos regbininkai, kurie laikomi favoritais dėl savo ilgametės patirties ir užsigrūdinimo dalyvaujant didžiausio masto regbio turnyruose.

Kiekvienais metais pasaulyje rengiami ir kiti regbio turnyrai. Europoje vyksta Šešių nacijų taurės turnyras, kuriame dalyvauja šešios stipriausios ir elitinės senojo žemyno komandos, o Pietų Afrika, Australija, Naujoji Zelandija ir Argentina dalyvauja Regbio čempionate (prieš Argentinos prisijungimą, turnyras vadinosi Tri-nacijų turnyru). Klubiniame lygmenyje, pagrindinės varžybos yra Europos regbio čempionų taurė, anksčiau buvusi Heineken taurė.

Betsafe regbio statymų pasiūloje galėsi lažintis ne tik už varžybų nugalėtoją. Kiekvienose varžybose galėsi statyti už pranašumų baigtis ir bendrą per varžybas pelnomų taškų sumą. Spėk kiek žaidėjų bus kažkuriam laiko tarpui išvaryti iš aikštės arba kuriam žaidėjui pavyks nunešti kamuolį iki pat varžovų vartų ir pelnytį įvartį. Žinoma, tavęs taip pat lauks ir mūsų gyvų statymų pasiūla.