DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Rankinis – daug įvarčių, dar daugiau statymų

Šiuo metu rankinis yra viena populiariausių komandinio sporto šakų Europoje – ypač tokiose šalyse kaip Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Danija ir Švedija. Pirmosios oficialios žaidimo taisyklės buvo sukurtos dar XIX amžiaus pabaigoje, o Tarptautine rankinio federacija buvo suformuota 1946 metais ir šiuo metu visame pasaulyje turi beveik 200 federacijų narių.

Rankinis taip pat įtrauktas ir į Olimpinių žaidynių sporto šakų sąrašą. 1972m. Miunchene vykusioje vasaros Olimpiadoje pirmieji žaidimą išbandė vyrai, o kitose Olimpinėse žaidynėse 1976m. – jau ir moterys. Tiesa, per visą žaidynių istoriją niekada nebuvo vienos dominuojančios vyrų rinktinės, kuriai pavyktų susižerti visus aukso medalius. Prancūzija, tuometinė Sovietų Sąjunga, Jugoslavija ir Kroatija –  šioms šalims pavyko iškovoti po du aukso medalius. Daugiau to pakartoti nepavyko jokiai kitai valstybei. Tuo tarpu moterų rankinio varžybose Danijos rinktinei pavyko laimėti net 3 aukso medalius, o pietų Korėjai, Norvegijai ir tuometinei Sovietų Sąjungai – po du.

Kaip ir minėjome anksčiau, rankinis daugiausia žaidžiamas Europoje. Kiekvienos komandos startinę sudėtį sudaro septyni žaidėjai, o žaidimo formatas patrauklus ne tik paprasto žiūrovo akiai. Todėl rinkis iš išskirtinės mūsų statymų pasiūlos ir lažinkis gyvai. Rankinis pasižymi ne tik labai greitu žaidimo tempu ir didele pelnomų taškų suma. Žaidime dominuoja tokie svarbūs elementai kaip komandos vienybė bei individualus žaidėjų meistriškumas. Įvykių eiga keičiasi visų varžybų metu, todėl nuspėti rungtynių baigtį ir rezultatą tampa dar sudėtingiau. Jei komanda atsilieka keturiais ar penkiais įvarčiais, tikimybė panaikinti deficitą ir sėkmingai sugrįžti į žaidimą tampa minimali. Ypač tuomet, kai kažkurios ekipos žaidėjas yra nubaustas geltona arba raudona kortele, o komanda aikštėje priversta žaisti be vieno žaidėjo.

Kartu su didžiausia Olimpinių žaidynių pasiūla, Betsafe gali statyti ir už Europos ir pasaulio čempionatus, EHF Čempionų lygą bei stipriausias vyrų rankinio lygas – Prancūzijos (LNH 1 divizioną), Vokietijos (Bundeslyga) ir Ispanijos (Liga Asobal).

Su Betsafe gali lažintis už mačo nugalėtoją, bendrą rungtynėse pelnytų įvarčių kiekį, rasi įvairiausios pranašumų pasiūlos bei dar daug visko.