DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Pramogos: teisingi sprendimai kuria didelius laimėtojus

Nors didžiąją Betsafe pasiūlos dalį sudaro sporto įvykiai, savo žaidėjams siūlome lažintis ir už svarbiausius pramogų pasaulio įvykius: Euroviziją, Oskarų įteikimo ceremoniją, Auksinių gaublių apdovanojimus bei kruopščiai atrinktas TV realybės šou laidas. Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios lygio lažybų paslaugas visiems, trokštantiems pasinerti į pramogų pasaulio užkulisius.
Kasmet rengiamas Eurovizijos dainų konkursas – ko gero populiariausias muzikos renginys visame pasaulyje. Eurovizija išsiskiria ir tuo, jog ne tik mažiausios šalys, bet ir tos, kurios nėra pratusios kovoti dėl aukštų vietų kituose didelio masto renginiuose, turi vienodas galimybes nugalėti. Skirtingai nuo sporto kuriame dažnai vyrauja komandinės dvasios stiprybė, čia pakanka vos vieno išskirtinio ir talentingo dalyvio bei jo unikalaus pasirodymo. Tai puikai iliustruoja, dėl ko tokios šalys kaip Izraelis (1998 metais), Latvija (2002 metais), Azerbaidžanas (2011 metais) ir Danija (2013 metais) per pastaruosius du dešimtmečius spėjo pabuvoti šlovės viršūnėje.
Turi puikiai išlavintą klausą ir muzikos supratimą kaip žymusis X – Faktoriaus įkūrėjas ir teisėjas Simonas Cowellas? Gebi atspėti, kam balsavimo metu Europos šalys skirs savuosius balsus? Tuomet išsirink savo mėgstamiausią Eurovizijos atlikėją ir lažinkis. Betsafe siūlo statyti už konkurso nugalėtoją, šalių Top 3 rikiuotę arba gali pasirinkti specialius statymus. Pavyzdžiui, kuri iš dvejų šalių užims aukštesnę vietą bendroje lentelėje?
Žinoma, jei labiau už muziką mėgsti kino filmus, savo kalendoriuje pasižymėk vasario mėnesio pabaigą, nes būtent tada vyksta garsioji Oskarų įteikimų ceremonija. Pirmiausia mėgsti peržiūrėti filmą ir tik tada išsakai savo nuomonę? Nugalėtoją išsirinkti gali vos perskaitęs keletą straipsnių? Tik mūsų išskirtinėje Oskarų pasiūloje tavęs lauks didelis statymų pasirinkimas. Čia rasi ir galėsi lažintis už įvairiausias kategorijas – geriausią filmą, geriausią aktorių, geriausią aktorę ir geriausią režisierių.
Mes taip pat siūlome ir kitų pramogų pasaulio statymų rinką – lažinkis už tokias TV realybės šou laidas kaip Šok su žvaigžde ir X–Faktorius. Be to, galėsi iš naujo susidėlioti savo vertinimo kriterijus ir dar kartą įvertinti savo teisėjavimo įgūdžius.