DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Politika – paversk savo politines žinias pinigais

Ne paslaptis, jog šiandien politika yra visur. Todėl visai nesvarbu, mėgstame ją ar nekenčiame, kasdienė jos daroma įtaka stipriai atsiliepia kiekvieno iš mūsų gyvenimui.

Esi kažkurios politinės partijos ar politiko rėmėjas? O gal politinės intrigos ir korumpuoti žaidimai tavęs seniausiai nebedomina? Vis dėlto, tai nereiškia, kad tu negali dalyvauti lažybose, spėlioti ir laimėti. Nes dabar Betsafe tau siūlo išbandyti lažybas politinių statymų rinkoje.

Tie, kurie palaikė skandalingojo ir ekstravagantiškojo Donaldo Trampo kandidatūrą 2016 metais vykusiuose Jungtinių Valstijų prezidento rinkimuose, iš to neabejotinai pasipelnė. Milijardierius ir buvusi TV realybės šou žvaigždė paneigė visas išankstines analitikų prognozes ir apklausas, nutildė žurnalistus bei aršiausius kritikus ir įveikęs savo didžiausią konkurentę Hillary Clinton, tapo 45-uoju JAV prezidentu.

Didžiuliai išmokėjimai laukė ir tų, kurie spėjo, kad Jungtinėje Karalystėje įvyks Brixit ir ji pasitrauks iš Europos Sąjungos. Likus vos kelioms valandoms iki oficialaus rezultatų paskelbimo apie Jungtinės Karalystės pareikštą poziciją, vienu metu koeficientas buvo pakilęs net iki 10.0. Todėl visi, kurie pasikliovė savo nuojauta ar tikėjo, jog Britanijos žmonės balsuos už pokyčius, turėjo tikrai puikų ir realų šansą laimėti nemažą pinigų sumą.

Žinoma, ne visada viskas vyksta taip kaip esame suplanavę. Štai prieš kelerius metus surengtame Škotijos referendume situacija buvo kitokia. Kai vyko balsavimas dėl šalies pasitraukimo iš Jungtinės Karalystės, tuomet pergalę šventė tie, kurie tikėjo, jog šalis pasiliks bendrijoje. Škotijos gyventojai nusprendė nesitraukti, o toliau pasilikti Jungtinės Karalystės sudėtyje.

Mūsų pasiūloje gali lažintis ir už tai, kas taps Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentu 2020 metais. Žinoma, šiuo metu favoritu išlieka Donaldas Trumpas, tačiau už jo rikiuojasi ir kiti, ne ką mažiau žinomi kandidatai – tai Mike‘as Pence‘as, Paulas Ryanas, Bernie Sandersas, Hillary Clinton ir Michelle Obama. Beje, žemiau pateiktose sąrašuose rasi ir vardus, kuriuos pamatyti tikiesi mažų mažiausiai...Beyonce ir net Kanye Westą!

Betsafe rasi pasiūlą ne vien tik iš Jungtinių Amerikos Valstijų politinės arenos. Čia taip pat galėsi lažintis už tai, kam pavyks laimėti Prezidento/ministro pirmininko rinkimus Lietuvoje ir Prancūzijoje.