DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Ar tu pasiruošęs tapti Lietuvos pokerio čempionu?

Sveikas atvykęs į Betsafe – Lietuvos internetinio pokerio namus, kur renkasi visi kiečiausi mūsų šalies pokerio žaidėjai. O jei jau čia žaidžia kiečiausi, tai pats laikas išsiaiškinti kuris yra pats kiečiausias iš visų, tiesa? Todėl mes rengiame Lietuvos internetinio pokerio čempionatą!

Būk pasiruošęs šlovei – atrankos į Lietuvos čempionato turnyrus startuoja jau gegužės 7-ąją, o didžioji turnyrų serija – nuo gegužės 21-osios. Iš viso surengsime net 16 turnyrų, kurių priziniai fondai sieks net iki €5 000, o nugalėtojai bus karūnuoti Lietuvos čempionais. Ar tu būsi vienu iš jų?

Nori bilieto į pirmąjį čempionato turnyrą su €1 000 priziniu fondu? Tuomet pasipildyk savo Betsafe pokerio sąskaitą bent €10 suma su premijos kodu LIPC5 ir galėsi kovoti dėl pirmojo titulo, o taip pat mes padvigubinsime tavo įmoką iki €1 000. Ir visai nesvarbu ar esi Betsafe naujokas ar su mumis žaidi jau seniai.

Tačiau tai dar ne viskas – gegužės 29-ąją įvyks ypatingas Lietuvos internetinio pokerio čempionato VIP turnyras, kurio metu galėsi laimėti savo dalį garantuoto €2 000 prizinio fondo. Į jį pateks tik geriausieji iš geriausių, o laimėti bilietą gali:

 • Laimėjęs vieną iš Lietuvos internetinio pokerio čempionato turnyrų
 • Sužaidęs 10 ar daugiau turnyrų
 • Patekęs į pinigus 5-iuose ar daugiau turnyrų
 • Patekęs tarp 3-ų geriausių žaidėjų 3-uose ar daugiau turnyrų

ATSISIŲSK IR DALYVAUK


Pasiūlymo sąlygos:

 1. Premijos kodas LIPC5 galioja esamiems ir naujiems Betsafe žaidėjams.
 2. Norėdamas gauti bilietą į pirmąjį Lietuvos internetinio pokerio čempionato turnyrą, kuris vyks gegužės 21-ąją, 19:00, žaidėjas turi į savo sąskaitą įsinešti bent €10 pasinaudodamas premijos kodu LIPC5. Žaidėjas į turnyrą bus užregistruotas automatiškai.
 3. Bilietai negali būti iškeisti į kitų turnyrų bilietus, į pinigus ar bet ką kitą.
 4. Pasiūlymas galioja nuo gegužės 2-os, 00:01 iki gegužės 21-os, 19:00.
 5. Žaidėjas, pasinaudojęs premijos kodu ir atitinkantis visus kitus reikalavimus bus automatiškai užregistruotas į turnyrą per 24 valandas.
 6. Vienas žaidėjas vienu metu gali turėti tik vieną aktyvią premiją. Tai reiškia, kad tuo metu jis negali pasinaudoti kitomis premijomis, kol neįvykdė jos sąlygų.
 7. Visi žaidėjai, pasinaudoję premijos kodu LIPC5 taip pat gauna ir ypatingą 100% premiją iki €1 000. Šia premija galima pasinaudoti ir atliekant pirmąją įmoką.
 8. Žaidėjo atliekamas piniginis įnašas turi būti ne mažesnis nei €10.
 9. Premija į žaidėjo Betsafe sąskaita pervedama dalimis po €10 už kiekvienus €40 sumokėtų pokerio mokesčių. Jei žaidėjas neįvykdo premijos sąlygų tam kad būtų atiduota visa premija ar jos dalis per 60 dienų, neatiduota premija nebegalios ir jos atsiimti nebebus galima.
 10. Premija pasinaudoję žaidėjai turi sumokėti bent 10% pokerio mokesčių nuo savo įnašo sumos (tačiau ne daugiau nei €5) prieš tai, kai jie galės išsigryninti savo lėšas.
 11. Visi tikrų pinigų žaidimuose su įpirkomis sumokėti pokerio mokesčiai yra įskaičiuojami į premijos sąlygų vykdymą, išskyrus atrankinius turnyrus.
 12. Premijos apyvartos statusą galima pasitikrinti savo Betsafe sąskaitoje (Mano paskyra > Nuolaidos).
 13. Visi Betsafe pasiūlymai yra skirti tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, skrill adresas ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). Betsafe pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.
 14. Atrankas į bet kurį turnyrą žaidėjas gali laimėti daugiau nei vieną kartą. Jei žaidėjas laimės atranką į tą patį turnyrą kelis kartus, jam bus išmokėta turnyro, į kurį jis laimėjo bilietą, įpirkos vertė.
 15. Betsafe pasilieka teisę bet kada keisti, atšaukti ar sustabdyti pasiūlymą.
 16. Šiam pasiūlymui taikomos bendrosios Betsafe sąlygos ir taisyklės.