DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Mokėjimo būdai

Betsafe lažybų sąskaita gali būti pildoma keliais būdais, priklausomai nuo šalies bei sąskaitos valiutos. Šiuo metu pavedimus galima atlikti šiais būdais.

Bankinis pavedimas

Galite lažybų sąskaitą papildyti pervesdami pinigus iš savo asmeninės sąskaitos į vieną iš Betsafe turimų banko sąskaitų. Papildyti savo Betsafe sąskaitą galima naudojantis šių bankų internetinės bankininkystės sistemomis bei bankų skyriuose: Swedbank, Danske bank, SEB banke, DNB, Citadele banke ir Šiaulių banke.

Privalumai:

  • tai galima padaryti neišeinant iš namų be jokių grynųjų pinigų operacijų.
  • nedideli pavedimo mokesčiai (pagal banko įkainius).

Banko mokesčiai

Kiekvienas bankas turi nustatęs savo pavedimų mokesčius, todėl turite nuspręsti, kuriuo banku naudositės papildydami savo sąskaitą ir persivesdami laimėjimus. Siūlome rinktis mažiausius pavedimų mokesčius taikančius bankus.

Skrill

Skrill

Skrill yra viena populiariausių elektroninių piniginių sistemų Lietuvoje. Naudojantis Skrill sistema galima nesunkiai atsidaryti sąskaitą bei papildyti ją atliekant pavedimą iš banko sąskaitos. Užtenka turėti el. pašto dėžutę, tapatybę įrodantį dokumentą ir debetinę sąskaitą bet kuriame banke.

Neteller

Neteller

Neteller - mokėjimo būdas per elektroninę piniginę. Patogus sąskaitos atidarymas, paprastas papildymas. Neteller taip pat išduoda ir debetinę kortelę, kuri leidžia išsigryninti sąskaitos lėšas bankomatuose bei atsiskaityti prekybos vietose.

Visa_master

Kreditinė kortelė

Betsafe internetinėje lažybų svetainėje taip pat galima atsiskaityti ir Visa, Mastercard, bei kitomis kreditinėmis kortelėmis. Tai taip pat paprasta, kaip ir pirkti interneto parduotuvėje!

Perlas

Perlo terminalai

Betsafe klientai gali patogiai ir paprastai papildyti savo lažybų sąskaitą "Perlo" loterijos terminaluose, kuriuos galima rasti daugumoje prekybos vietų visoje Lietuvoje. Tereikia kasininkei pateikti kliento kortelę bei pasakyti, kokia suma norite papildyti savo Betsafe sąskaitą.

Paysera_big

Paysera

Paysera – elektroninė mokėjimų sistema, jungianti skirtingus atsiskaitymo būdus. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

Sąskaitos papildymo ir laimėjimų pervedimų politika


Betsafe laikosi uždaro rato politikos, kurios pagrindinis principas yra tai, kad laimėjimai gali būti pervedami tik į tą patį pinigų šaltinį – asmeninę sąskaitą, internetinės bankininkystės sistemą ar kortelę, iš kurios buvo padarytas paskutinis pinigų įnašas.

Jei pinigų pervedimui į savo Betsafe sąskaitą naudojote daugiau nei vieną mokėjimo būdą, Jūsų išmokų dydis turės sutapti su kiekvieno iš Jūsų naudotų mokėjimo būdų įnašų suma. Visa tai daroma siekiant apsaugoti Betsafe klientus nuo galimo sukčiavimo ir pinigų plovimo atvejų. Norėdami pasikeisti pinigų įnešimo ir pervedimo sąskaitas, prašome informuoti Betsafe administraciją skiltyje Kontaktai pasirinkus kategoriją „Įnašai/Išmokos“.