DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Pajusk žaidimą
su išmaniąja Betsafe
programėle!

Atsisiųsk iš
APP STORE
Atsisiųsk
dabar!

Betsafe iOS programėlė

Nuo šiol tu gali mėgautis Betsafe lažybomis gyvai ir mėgstamiausiais Betgames žaidimais gyvai savo išmaniajame iOS įrenginyje. Atsisiųsk Betsafe mobiliąją programėlę į savo iPhone ar iPad įrenginį ir galėsi lažintis už savo mėgstamiausias komandas bet kur ir bet kada.

Viskas ką tau reikia padaryti, tai atsisiųsti Betsafe mobiliąją programėlę iš App Store parduotuvės, prisijungti prie savo Betsafe paskyros, arba susikurti naują ir mėgautis lažybomis gyvai kad ir kur bebūtum!

Mobilelpios

Betsafe Android programėlė

Naudojiesi Android telefonu ar planšetiniu kompiuteriu? Puiku! Dabar visi svarbiausi tavo mėgstamiausių komandų mačai – dar arčiau tavęs su Betsafe mobiliąją programėle išmaniesiems Android įrenginiams!

Atsisiųsk Betsafe programėlę į savo išmanųjį įrenginį iš Google Play ir daugiau niekada nepraleisk nė vienos svarbiausios sporto akimirkos. Lažybos gyvai, live loterijos ir visa tai, kuo gali mėgautis internetinėje Betsafe lažybų svetainėje – nuo šiol ir tavo mobiliąjame telefone!

Mobilelpandroid

Atsisiųsk ir žaisk!

Statyk už mėgstamiausias komandas gyvai!

Lažinkis už savo mėgstamų komandų pergales gyvai mobiliojoje Betsafe programėlėje, bet kur ir bet kada! Atsisiųsk aplikaciją į savo mobilųjį įrenginį ir mėgaukis pačiomis įdomiausiomis sporto akimirkomis!

Žaisk Live Games savo telefone!

Žaisk savo mėgstamiausius Live Games žaidimus ir loterijas gyvai savo telefone! Mėgaukis tiesioginiais žaidimais ir mūsų žaviomis dalintojomis ir laimėk dar greičiau ir lengviau!

Pasipildyk sąskaitą ir išsivesk laimėjimus dar greičiau!

Nuo šiol visas pinigines operacijas galima atlikti vos vienu paspaudimu! Papildyti Betsafe lažybų sąskaitą ir persivesti laimėjimus į savo sąskaitą, su Betsafe mobiliąja programėle, dabar galima dar greičiau ir patogiau.

Mobilelpfeatures