DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Ledo ritulys –  pavojus ir jaudulys ant ledo

Ledo ritulys – bene populiariausias sportas pasaulyje, kuriame žaidžiama be kamuolio. Ji žaidžiamas ant ledu padengtos aikštelės, o vietoje kamuolio naudojamas mažas, guma aptrauktas ritulys. Kiekvienos komandos startinę sudėtį sudaro šeši žaidėjai, kurie naudodami specialias ledo ritulio lazdas, stengiasi įmušti įvartį į varžovų vartus.

Šis sportas neretai vadinamas itin pavojingu dėl kelių esminių priežasčių. Pirmiausia, žaidimas vyksta ant ledo, kur išvystomas labai didelis greitis, o profesionalūs ledo ritulininkai pasižymi didžiule jėga bei įspūdingomis fizinėmis savybėmis. Nereikia pamiršti ir fakto, jog varžybų metu žaidėjams iš dalies leidžiama ir susikibti ant ledo. Kitaip sakant – santykius galima aiškintis ir kumščiais.

Aukščiausio lygio žaidėjų demonstruojami įgūdžiai, išvystomi pavojingi  greičiai ir dar didesnis skriejančio ledo ritulio greitis. Visi šie tarpusavyje puikiai derantys žaidimo elementai suteikia ekstremalumo ir rizikos jausmą, todėl žiūrovai turi puikią galimybę stebėti ir mėgautis nuostabiu sporto reginiu. O kartu, žinoma, ir atlikti statymus!

Betsafe rasi geriausius statymus iš pajėgiausių pasaulyje klubinio ledo ritulio lygų – NHL ir KHL. NHL  tarpusavyje kovoja elitiniai Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados ledo ritulio klubai, kurie varžosi dėl galimybės virš savo galvų iškelti išsvajotąją Stanley Cup taurę. Sėkmingiausias ledo ritulio klubas per visą NHL istoriją – Montreal Canadians, nors Wayne Gretsky – žaidėjas, kuris per savo karjerą pasiekė net 60 NHL rekordų – šioje komandoje niekada taip ir nežaidė.

KHL galime vadinti europietiškąja NHL versija, nors šioje lygoje dalyvauja daugiau komandų iš kitų šalių. Daugiausia ekipų yra iš Rusijos, tačiau taip pat yra komandų iš Suomijos, Kroatijos, Latvijos, Kazachstano, Slovakijos, o nuo 2016… dalyvauja net ir Kinijos atstovai. Mes taip pat siūlome lažintis už varžybas, kurios vyksta per Olimpines žaidynes, pasaulio čempionatus, Suomijos SM –Liiga ir Švedijos SHL.

Betsafe galėsi ne tik statyti už būsimą mačo nugalėtoją, bet ir rinktis iš įvairiausios mūsų pateiktos ir sudarytos pranašumų pasiūlos. Spėk kiek įvarčių įmuš kiekviena komanda arba kiek iš viso įvarčių bus pelnyta per rungtynes.