DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Kriketas – išbandyk statymus su Betsafe

Kriketas daugeliui yra keistas sportas, kuris, nors ir mėgstamas milijardų sporto gerbėjų, populiarus yra tik keliose šalyse. Pagrindinė priežastis, dėl ko ši sporto šaka muša žiūrimumo rekordus visame pasaulyje yra buvusios Didžiosios Britanijos kolonijos, kuriose gyvena didelė žmonių populiacija – Indija, Pakistanas ir Bangladešas.

Kriketas taip pat profesionaliai žaidžiamas Anglijoje ir kitose buvusiose jos kolonijose – Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje, Zimbabvėje, Šri Lankoje ir Karibų jūros salose, kurios žaidžia kaip viena komanda ir yra pasivadinusios West Indies (tai buvusios Britų Imperijos kolonijinės Karibų jūros regiono salos).

Tarptautiniame lygmenyje kriketas žaidžiamas pagal tris skirtingus formatus. Pirmasis yra Test kriketas, kuris kartais trunka net penkias dienas bei gali baigtis lygiosiomis ir yra didžiausia pramoga amerikiečiams žiūrovams. Toliau – ODI kriketas, kuris žaidžiamas tol, kol viena komanda pelno 50 overs ir vidutiniškai trunka 8 valandas. Ir paskutinysis formatas – T20, kuris kriketo pasaulyje atsirado šiek tiek daugiau nei prieš dešimtmetį.  Čia žaidimas vyksta kol viena iš komandų pasiekia 20 overs, o vidutinė žaidimo trukmė yra trys su puse valandos.

Nors komandos ir toliau tarpusavyje varžosi dvišalėse visų trijų formatų varžybose, pasaulyje rengiami trys prestižiniai tarptautiniai kriketo turnyrai: ODI Pasaulio taurė (vyksta kartą per ketverius metus), ICC Čempionų trofėjus (žaidžiamas kas du arba kas keturis metus) ir T20 Pasaulio Taurė (vyksta kas dvejus metus). Nacionaliniu mastu pasaulyje rengiami du pagrindiniai ir privilegijuoti kriketo turnyrai – tai Indijos Premier lyga ir Australijos Big Bash lyga.

Betsafe rasi visus didžiausių ir populiariausių kriketo varžybų įvykius. Mūsų pasiūloje gali lažintis už mačo nugalėtoją, rezultatyviausią komandą puolėją, spėti kiek metimų bus pelnyta per pirmuosius iningus (iningas – rungtynių dalis) arba kas bus rezultatyviausias mušėjas.

Kriketas taip pat puikiai tinka ir statymams gyvai. Dažnai T20 mačuose įtemptas žaidimas vyksta iki paskutiniųjų žaidimo minučių, o kartais ir iki paskutinio kamuolio.  Tai reiškia, jog pasinaudojęs nuojauta ir nuspėjęs tolimesnę įvykių eigą, kartu galėsi papildyti ir savo piniginę.