DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Kovos menai – kažkieno kraujas gali reikšti pinigus tavo sąskaitoje

Kai Betsafe kalbame apie kovos menus, įprastai šnekame apie mišriuosius kovų menų stilius (dar žinomus kaip MMA), o ne tokias tradicines kovos menų rūšis kaip Karatė, Dziudo ar Taekwando. Vienas patraukliausių ir esminių MMA bruožų – šis sportas ne tik apjungia visas tris aukščiau išvardintas kovos menų rūšis, tačiau jame taip pat gausu bokso, Muay Thai, braziliškojo džiu – džitsu, imtynių, Taekwaodo ir Sanshou kovos elementų.
Kartu MMA yra ir viena pavojingiausių sportų šakų visame pasaulyje, nes profesionalūs atletai traumas patiria net tris kartus dažniau nei Taekwondo kovotojai ir dukart dažniau nei profesionalūs boksininkai.
Žinoma, kartu tai paaiškina ir faktą, kodėl ši kovos rūšis pastaruoju metu yra sparčiausiai auganti sporto šaka visoje planetoje. Juk žmones visada žavi ir užveda tikras, nesuvaidintas pavojus ir didelė rizika. Beje, kitas įdomus pastebėjimas –  priešingai nei bokse, MMA kovotojai dažnai naudoja visiškai skirtingas kovos technikas, priklausomai nuo to, kokias tradicines kovų menų rūšis yra įvaldę geriausiai ir kokios yra jų stipriausios fizinės savybės.
Dar viena priežastis, dėl ko šis sportas taip sparčiai populiarėja ir plečiasi – tai JAV mišrių kovos menų organizacijos (UFC) įdėtas didelis darbas nuo pat 1993 metų, kai kompanija pradėjo reklamuotis ir visame pasaulyje organizuoti renginius, kuriuose kovoja atletai, pagal svorio kategorijas suskirstyti į dešimt skirtingų divizionų. Sutartis su UFC yra pasirašiusios tokios MMA sporto žvaigždės kaip Conoras McGregoras, Andersonas Silva, Michaelas Bispingas, Brockas Lesnaras ir viena sėkmingiausių moterų kovotojų Ronda Rousey. MMA susidomėjimas labiausiai išaugo kai dvikovos buvo pradėtos rodyti per populiarųjį Fox Sports kanalą 2011-aisias, o ne per kitus, mažiau žinomus TV kanalus.
MMA kovų nenuspėjamumas ir patrauklumas puikiai tinka įvairiems statymams atlikti. Neretai kovotojui pakanka vieno triuškinančio smūgio ar nokauto, kad būtų iškovota pergalė. Daugumoje kovų Betsafe siūlo rinktis nugalėtoją ir kiek raundų iš viso prireiks dvikovoje. O kai rengiamos didžiausią ažiotažą ir dėmesį pritraukančios dvikovos, mūsų pasiūloje visuomet rasi ir papildomus statymus.