DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Golfas – kas šį kartą taps žaliosios vejos karaliumi?

Vienas populiariausių pasaulio hobių taip pat yra ir viena žiūrimiausių sportų šakų televizijoje. O lažybų pasaulyje golfas visuomet sutraukia veiksmą mėgstančius žaidėjus.
Daugiausia profesionaliame golfe vykstančių varžybų skirstomos į du pagrindinius turus – PGA čempionatą, kurio turnyrai išimtinai rengiami tik šiaurės Amerikoje ir Europos čempionatą, kurio pavadinimas neretai gali suklaidinti. Nors didžioji dalis turnyrų ir vyksta Senajame žemyne, jie taip rengiami Afrikoje ir Azijoje.
Nors abu čempionatai vyksta beveik ištisus metus, keturi turnyrai įvardijami kaip patys svarbiausi: kitaip dar vadinami Four Majors vardu. Masters turnyras visada žaidžiamas Jungtinėse Valstijose įsikūrusiame Augusta National golfo klube, o US Open ir US PGA taip pat vyksta JAV, tačiau žaidžiama ant dirvožemio, o varžybų vieta keičiasi kiekvienais metais. Tuo tarpu British Open visuomet vyksta Anglijos ar Škotijos laukinėse vietovėse: daugiausia laukuose, kurie skiria sausumą ir jūrą.
Populiariausiu golfo turnyru iš visų vadinamas Ryder Cup turnyras. Jis vyksta kas dvejus metus kaip komandinis turnyras tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos komandų. Joks kitas turnyras pasaulyje nepritraukia tokio didelio žiniasklaidos dėmesio ir konkurencijos tarp geriausių sportininkų.
Atsiradusi trauma, demonstruojama prasta sportinė forma ar amžius – tai priežastys, galinčios nutraukti legendinio čempiono Tigerio Woodso ilgametį dominavimą golfo aikštynuose, todėl šios sporto šakos gerbėjai iš džiaugsmo gali trinti rankomis. Šiandien netrūksta naujų talentingų ir tinkamo pergalėms temperamento žaidėjų, kurie demonstruoja puikų ir solidų žaidimą – tokie yra Roris Mcllroy‘us, Jasonas Day‘us, Dustinas Johnsonas, Jordanas Spiethas ir Patrickas Reedas.
Betsafe golfo pasiūloje tavęs laukia įvairiausi statymai iš visų pagrindinių turnyrų pasaulyje. Lažinkis už turnyro nugalėtoją, žaidėjų Top 3 ir Top 5 rikiuotę, spėk kas pirmaus po pirmojo raundo ir ar kažkam turnyro metu pavyks vienu smūgiu pataikyti kamuoliuką į duobutę. Galinės devynios duobutės (arba paskutinės devynios duobutės finalinę pirmenybių dieną) ne tik privers širdį plakti greitesniu ritmu. Tu taip pat turėsi išskirtinę progą rinktis iš įvairių statymų, kuriuos rasi mūsų gyvų statymų sektoriuje.