DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Betsafe futbolas – statyk ant ko tik nori

Futbolas – populiariausia šių dienų sporto šaka pasaulyje, kuria mėgaujasi milijonaii sporto entuziastų iš viso pasaulio. Kiekvieną savaitę jie užtvindo futbolo stadionus ir stebi rungtynes prie TV ekranų, seka informacijos šaltinius, susijusius su jų palaikoma futbolo komanda. Tai vyksta per tiesiogines transliacijas, naujienos skelbiamos laikraščiuose ir internetiniuose portaluose.

Neabejojame, jog tu, kaip ir mes – myli futbolą. O futbolas myli tave.

Beje, ar girdėjai, kad Betsafe – didžiausi futbolo entuziastai? Todėl sujungėme savo jėgas su dukart Premier lygos nugalėtojais Manchester City futbolo klubu ir dabar esame oficialūs jų partneriai. O tai reiškia, jog kiekvieną kartą, kai žaidžia Man City klubas, mes visada turime paruošę ypatingus pasiūlymus ištikimiausiems savo žaidėjams. Tarp jų – unikali galimybė laimėti vos kartą gyvenime pasitaikančią kelionę į Etihad futbolo stadioną. Taip pat Betsafe bloge rasi ne tik išskirtinius interviu su garsiausiomis futbolo pasaulio žvaigždėmis, video ir kt. medžiaga, įskaitant ir garsiausių City klubo talentų žaidimo progresą ir detalias analizes bei aprašymus.

Tačiau ne viskas susiję tik su Manchester City futbolo komanda. Įsivaizduok bet kurioje pasaulio vietoje vykstančias futbolo rungtynes ir mes pasistengsime, kad tavo pasirinktas statymas būtų saugiausias ir vertingiausias koeficiento prasme. Tavęs laukia intriguojanti ir nenuspėjama Premier lyga, Čempionų lygos rungtynės ir Pasaulio futbolo Taurė, Turkijos antrasis futbolo divizionas, Italijos Serie C ar net rungtynės iš tolimosios Pietų Korėjos. Jeigu nori atlikti statymus šiose lygose – mes tuo jau pasirūpinome.

Kokio scenarijaus rungtynės realiausios? Ar Merseysde derbyje pirmojo įvarčio autoriumi taps solidžia suma įvertintas gynėjas? Ar Miuncheno Bayern klubas sugebės laimėti po pirmojo kėlinio ir pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui? O gal tiesiog pasirink tradicinį statymą ir statyk už favoritą ir potencialų nugalėtoją?

Nepamiršk susipažinti ir su mūsų gyvų transliacijų grafiku, kuriame galėsi rasti visą aktualiausią informaciją apie tiesiogines transliacijas iš La Liga, Serie A ar FA Cup čempionatų. Viskas ko tau reikia – tai turėti aktyvią Betsafe sąskaitą ir bent €0.01 joje.