DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Formulė 1 – sėkmė priklauso nuo greičio ir taktinių manevrų

Yra gausybė viliojančių ir patrauklių faktorių, dėl ko turėtum lažintis už Formulės 1 varžybas su Betsafe. Priežasčių tiek daug, jog vargu ar pavyks jas visas išvardinti. Vis dėlto, pabandyti verta.

Prieš pasinerdamas į Formulės 1 lenktynių ir statymų karštinę, pirmiausia turi nuspręsti kieno automobilis trasoje yra greičiausias. Tuomet išsirink sportininką, kuris tavo manymu techniškiausiai pilotuoja savo bolidą. Kitas svarbus žingsnis – pasirink pajėgiausią komandą, kurioje dirba geriausi mechanikai ir generalinis vadybininkas. Visuomet apsvarstyk, kuriam lenktynininkui pavyks geriausiai pasirodyti skirtingose trasose. Taip pat atkreipk dėmesį į oro sąlygas lenktynių dieną. Pavyzdžiui, Sebastianas Vettelis žinomas kaip ypač geras pilotas, kai varžybos vyksta lietingą dieną.

Svarbiausia, atidžiai išanalizuok vairuotojus, kurie gali lenktyniauti pagal specialiai parengtas komandos instrukcijas. Tai itin svarbus faktorius, nes tokiu būdu pilotas gali siekti ne pergalės, o padėti kitam savo komandos nariui.

Kai atliksi išsamią analizę pagal aukščiau išvardintus kriterijus, jau gali pradėti lažintis. Betsafe statyk už lenktynių nugalėtoją ar kurie trys pilotai pasirodys geriausiai ir lips ant nugalėtojų podiumo. Spėk kas pirmaus po pirmojo lenktynių rato arba kiek kartų nelaimingo atsitikimo atveju į trasą išvažiuos pagalbinis saugos automobilis. Taip pat lažinkis ir už tai, kas pradės lenktynes iš vadinamosios pole pozicijos.

Ilgalaikėje Betsafe lažybų pasiūloje lažinkis už tai, kas laimės Pasaulio konstruktorių čempionatą ir Formulės 1 Pasaulio čempionatą.

Pastaraisiais metais Formulės 1 lenktynėse dominuoja Vokietija ir Jungtinė Karalystė, nes būtent visus devynis paskutiniųjų Pasaulio čempionatų titulus iškovojo šių šalių lenktynininkai: Jungtinės Karalystės garbę ginantis ir atstovaujantis Luisas Hamiltonas varžybose triumfavo 3 kartus, o  Jensonas Buttonas – 1 kartą. Tuo tarpu vieninteliai Vokietijos čempionai, laimėję Pasaulio čempionatus, yra Sebastianas Vettelis (jo sąskaitoje net 4 pergales) ir Nico Rosbergas (1 pergalė). Keista, tačiau Rosbergas iš profesionalaus sporto nusprendė pasitraukti 2016 metais, vos tik laimėjęs savo pirmąjį Pasaulio čempiono titulą ir tokiu būdu dėl didžiausių sporto prizų užleisdamas vietą varžytis jauniesiems savo šalies talentams – Valtteriui Bottui ir Maxui Verstappenui.