DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

E sportas –  tradicinis sportas susitinka su elektroniniu sportu

Vis dar manai, kad video žaidimų galimybės blankios ir ribotos? Tuomet nenustebk išgirdęs, jog šiandien įvairiausio žanro žaidimus (ar tai būtų legendinis FIFA ar senasis Tomb Raider) gali žaisti nebe vienas ar su draugais. Laikai pasikeitė, o kartu ir video žaidimų tendencijos.
Video žaidimai ženkliai išpopuliarėjo dėl kelių esminių priežasčių. Pirmiausia, dėl rinkoje nuolatos didėjančios žaidimų pasiūlos bei aukštos kokybės. Didelę įtaką turėjo ir žaidimų rinkos analizė bei kūrėjų prisitaikymas prie kiekvieno žaidėjų poreikių. Dėl to E – sporto žaidėjai neretai tampa profesionaliais sportininkais bei iš to pragyvena. Taip pat kaip ir profesionalūs futbolininkai, tenisininkai ar golfo žaidėjai.
E – sportas kitaip dar vadinamas elektroniniu sportu, E – sportu, konkurencinėmis varžybomis arba profesionaliu žaidimu. Profesionaliame lygmenyje daugiausia žaidžia vyrai (85%), kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 34 metų, nors didžioji dalis profesionalių žaidėjų yra jaunesnio amžiaus. Profesionalūs video žaidimų turnyrai rengiami Europoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Pietų Korėjoje (šios šalies profesionalai yra laikomi vienais geriausių savo srities specialistų), kur žaidėjai varžosi ne tik dėl čempiono titulo, bet ir didelių piniginių prizų.
Žinomiausi pasaulyje rengiami turnyrai – The International ir The League of Legends pasaulio čempionatai ir Evolution serijos. Visi turnyrai transliuojami tiesiogiai, o juos stebi milijonai fanų visame pasaulyje.
E – sporto žaidimų tipus galime suskirstyti į kelias kategorijas – tai realaus laiko strateginiai žaidimai, muštynės ir pirmojo asmens šaudyklės.
Mėgsti žiūrėti turnyrus per TV ar tiesiogines transliacijas internete? Domiesi ryškiausiomis šio sporto žvaigždėmis, seki jų progresą ir gali nuspėti būsimą nugalėtoją? Tuomet paskubėk ir jau šiandien apsilankyk Betsafe statymų puslapyje.
Betsafe rasi pagrindinius ir didžiausius turnyrus, kurie reguliariai vyksta visame pasaulyje. Mes į šią sportą šaką žiūrime profesionaliai ir atsakingai, todėl savo žaidėjams visada siūlome tik išskirtinę ir  gausią statymų pasiūlą. Čia galėsi lažintis ne tik už mačo ar turnyro nugalėtoją. Tavęs laukia ir specialūs statymai – pavyzdžiui, galėsi statyti ar žaidėjams mačo metu pavyks įvykdyti specialias užduotis.