DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Dviračių lenktynės – didžiausias ištvermės išbandymas

Dviračių sportas yra tarp populiariausių pasaulyje praktikuojamų treniruočių formų, o profesionaliose varžybose dalyvaujantys ir besivaržantys sportininkai neabejotinai pasiekia visiškai kitą lygį. Profesionalūs dviratininkai yra bene geriausiai pasirengę fiziškai, labiausiai disciplinuoti ir vadinami drąsiausiais planetos atletais.

Už didžiausias pasaulyje lenktynes gali statyti ir Betsafe sporto statymų pasiūloje – čia tavęs lauks prestižinės Tour de France, Giro d‘Italia ir Vuelta a Espana varžybos, dar žinomos kaip Grand Tour lenktynės. Visos trys pirmenybės trunka daug savaičių ir yra suskirstytos į etapus, kur kiekvieną dieną galėsi lažintis už etapų nugalėtojus, kuris dviratininkas taps čempionu arba kuriam pavyks visas lenktynes įveikti per greičiausią laiką.

Visos trys lenktynės – sudėtingos ir kupinos varginančių iššūkių, todėl dar niekam nėra pavykę triumfuoti visose varžybose tais pačiais metais. Ir tik keletui dviratininkų per savo karjerą pavyko laimėti visus tris turus.

Tour de France dviračių lenktynės yra žinomiausios ir didžiausios iš visų, tačiau per paskutinius keletą metų susilaukė nemažai neigiamos ir priešiškos reakcijos iš visuomenės. Didžiausias to kaltininkas yra  Luisas Armstrongas, Jungtinių Valstijų dviratininkas ir buvusi didžiausia žvaigždė, kuris gėdingai prarado visus savo iškovotus titulus, nes buvo pripažintas kaltu už nelegalių preparatų (dopingo) vartojimą. Žinoma, tai tikrai ne vienintelis atvejis dviračių sporto pasaulyje. O pastaraisiais metais šiame sporte dominuoja dviratininkai iš Didžiosios Britanijos: iš paskutinių penkių varžybų šios šalies sportininkai nugalėjo net keturis kartus – Bradley Wigginsas laimėjo kartą, o Chrisas Foome‘as – net tris kartus. Tiesa, daugiausia titulų bendroje klasifikacijoje vis dar yra iškovoję Prancūzijos, Belgijos ir Ispanijos dviratininkai.

Nepamiršk, jog dviračių lenktynės yra labiau komandinis, o ne individualus sportas. Todėl prieš rinkdamasis nugalėtoją, atkreipk dėmėsį ne tik į asmeninius sportininko pasiekimus, bet ir į bendrą  komandos pajėgumą. Su Betsafe taip pat gali lažintis ir už skirtingų etapų laimėtojus, spėti kas triumfuos sprinto varžybose ir kas pirmaus kiekvienos dienos pabaigoje.

Betsafe rasi pasiūlą ir iš kitų dviračių sporto turnyrų – World Road Time Trials čempionato ir Olimpinių žaidynių.