DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TONYBET

Rytoj Žalgiris bandys kurti istoriją ir pirmą kartą žengti į 3-ąjį Čempionų lygos atrankos etapą. Po pergalės namuose 2:1, lūkesčiai – aukšti kaip niekada, bet mes visi prisimename kas įvyko pernai, ar ne? Todėl siekiant išvengti siurprizų, duodam tau pridėto laiko draudimą – gausi €10, jei bus įmuštas įvartis po 90-os minutės (įskaitant pratęsimą ir baudinių seriją). Jį gauti paprasta:

1. Statyk bent €10 ant pagrindinių (1X2) mačo baigčių
  2. Džiaukis laimėjimu, jei statymas pasiteisins
  3. Gauk €10, jei ne, o mače bus įmuštas įvartis po 90-os minutės

STATYK IR GAUK

1. Bent €10 statymas turi būti atliktas už pagrindines (1X2) Žalgirio – Ludogorets Čempionų lygos mačo baigtis.
  2. Pasiūlymas galioja nuo liepos 18 iki 19 dienos.
  3. Tik pirmas iki mačo pradžios iš tikrų pinigų internetu atliktas bent €10 statymas dalyvauja akcijoje.
  4. Pasiūlymas galioja tiek paprastiems, tiek ir kombinuotiems statymams.
  5. €10 premija bus pervesta, jei mače bus įmuštas įvartis po 90-os minutės (įskaitant teisėjo pridėtą laiką, pratęsimą ir baudinių seriją), o žaidėjo statymas pralaimės.
  6. Gavus premiją ją reikės peržaisti 3 kartus su ne mažesniu nei 1.8 koeficientu per tris dienas.
  7. Pasiūlymas galioja tik galiojančių sporto lažybų premijų neturintiems žaidėjams.
  8. Lėšos į žaidėjo sąskaitą pervedamos per 24 valandas nuo rungtynių, už kurias statyta, pabaigos.
  9. Šiam pasiūlymui yra taikomos bendros premijų sąlygos.