DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Sveikas atvykęs į Betsafe - čia aistra svarbesnė už tikimybes. Pradžiai mes padvigubinsime tavo pirmąją įmoką iki €100 sporto statymams. Viskas, ką tau reikia padaryti:

 1. Užsiregistruoti Betsafe
 2. Atlikti savo pirmąją įmoką su premijos kodu WINSAFE
 3. Gauti iki €100 premiją, peržaisti ją vos 6 kartus ir mėgautis žaidimu

GAUK PREMIJĄ

Pasiūlymo sąlygos:

 1. Pasiūlymas galioja tik Lietuvoje registruotiems žaidėjams.
 2. Pasiūlymas galioja tik naujiems Betsafe žaidėjams, atliekant pirmąją įmoką į savo sąskaitą.
 3. Maksimali gautina premijos suma – €100. Minimalus pinigų įnešimas lažybų premijos gavimui yra €10.
 4. Tai yra 100% premija. Tai reiškia, kad padvigubinsime tavo pirmąją įmoką. Pavyzdžiui, jei į sąskaitą persivesi €25, galėsi žaisti su €50 Premija bus pervesta automatiškai po to, kai atliksi pirmąją įmoką su premijos kodu WINSAFE.
 5. Premijos suma turi būti pražaista 6 kartus su bendru 1.80 arba aukštesniu koeficientu, iki kol pinigai (įmokos suma, gauta premija bei galimi laimėjimai) galės būti išgryninti arba panaudoti kituose Betsafe produktuose.
 6. Premijos apyvartos statusą galima patikrinti savo Betsafe sąskaitoje – mano paskyra > nuolaidos.
 7. Lyginis/nelyginis statymai, tikslaus rezultato, priešingos pusės ir anuliuoti statymai, statymai už tą pačią baigtį bei statymai, kurių koeficientai prilyginti "1", neįeina į nuolaidos apyvartos sąlygas.
 8. Premijos sąlygos pradedamos vykdyti tik po to, kai premija buvo pervesta į lažybų sąskaitą. Premijos kodas turi būti panaudotas per 7 dienas nuo įmokos atlikimo.
 9. Pirmiausia statymai yra atliekami iš kliento įmokos, o tik tada iš premijos pinigų.
 10. Jei po premijos gavimo 30 dienų laikotarpyje premijos sąlygos nėra įvykdomos, premija yra automatiškai anuliuojama.
 11. Vienas Betsafe žaidėjas gali turėti tik vieną aktyvią premiją.
 12. Betsafe pasilieka teisę panaikinti premiją, panaikinti nuolaidas, ar pašalinti bet kokį statymą atliktą naudojantis įmokos premija, jei žaidėjas ar žaidėjų grupė pažeidžia premijos sąlygas ir nuostatas.
 13. Betsafe turi teisę apmokestinti tokius klientus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi Betsafe pasiūlymai skirti klientų pramogai ir Betsafe turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus klientams, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
 14. Žaidėjui vengiant vykdyti premijos sąlygas Betsafe pasilieka teisę panaikinti premiją ir iš jos gautus laimėjimus.
 15. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti šios premijos, jis taip pat praranda visus laimėjimus, gautus vykdant premijos sąlygas.
 16. Premija galima pasinaudoti padengiant ne daugiau kaip 99,9% įmokos, skirtos busimiems statymams atlikti.
 17. Visi klientų pasiūlymai yra skirti tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, skrill adresas ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). Betsafe pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti akcija.
 18. Pasiūlymas negalioja pildant sąskaitą SKRILLNETELLER arba PERLAS mokėjimais.
 19. Betsafe pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas savo nuožiūra.
 20. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.