DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Viskas, ką tau reikia padaryti, tai prisijungti prie savo Betsafe paskyros, atlikti pirmąjį ne mažesnį nei €10 įnašą, pražaisti 5 kartus su ne mažesniu nei 1.60 koeficientu per 12 dienų ir pasiimti 50% sporto lažybų premija iki €200. Pasirink savo Betsafe paskyroje kategoriją 'Nuolaidos' ir laukelyje 'Bonuso kodas' įvesk specialų akcijos kodą PERGALE po to, kai atliksi pirmąją įmoką.


Gauk premiją

Sąlygos ir nuostatos:

 1. Pasiūlymas galioja tik naujiems Betsafe žaidėjams, atliekant pirmąją įmoką į Betsafe sąskaitą.
 2. Maksimali gautina lažybų nuolaidos suma yra €200. Minimalus pinigų įnešimas nuolaidos gavimui yra €10.
 3. Norint aktyvuoti lažybų nuolaidą Betsafe paskyroje, atliekant įmoką įveskite nuolaidos kodą PERGALE ir atliktą įmoką peržaiskite 5 kartus su ne mažesniu nei 1.60 koeficientu per 12 dienų. Į atliktos įmokos apyvartos sąlygas, siekiant gauti lažybų nuolaidą, bus įskaičiuoti tik tie statymai, kurie neviršys atliktos įmokos sumos, bet ne daugiau nei €400, kai atlikta įmoka viršija €400.
  Pavyzdžiui, atlikote €10 įmoką ir aktyvavote lažybų nuolaidos kodą. Įmokos suma turi būti peržaista 5 kartus su 1.60 koeficientu. Atlikdami statymus Betsafe sąskaitoje turite €60. Jei atliksite €30 statymą, į premijos apyvartą bus įskaičiuota tik €10 suma, kadangi tokia buvo Jūsų pradinė įmoka.
 4. Pralošus atliktą įmoką, nuolaida Betsafe paskyroje lieka galioti. Galimybę ją aktyvuoti turėsite atlikdami ir tolimesnes įmokas.
 5. Aktyvuota lažybų nuolaidos suma turi būti pražaista 1 kartą su bendru 1.60 arba aukštesniu koeficientu, iki kol pati premija bus pervesta į jūsų Betsafe sąskaitą, o pinigai (įmokos suma, aktyvuota nuolaida bei gauti laimėjimai) galės būti išgryninti.
  Lažybų nuolaidos apyvartos statusą galima pasitikrinti savo Betsafe sąskaitoje (Mano paskyra > Nuolaidos).
  Kol lažybų nuolaidos sąlygos nėra įvykdytos, Betsafe sąskaitoje esantys realūs pinigai gali būti panaudoti ir kituose produktuose, ne tik sporto statymams, tačiau negali būti išgryninti.
  Aktyvavus nuolaidą, statymai yra atliekami iš jos pinigų, o tik tada iš realių pinigų, esančių Betsafe sąskaitoje.
  Atliekant statymą tiek iš turimų realių pinigų, tiek iš neperžaistos nuolaidos, į lažybų nuolaidos peržaidimo sąlygas įskaičiuojama bendra statymo suma. Pavyzdžiui, jei Betsafe sąskaitoje turite €40, o aktyvuota nuolaidos suma yra €20, ir atliekate bendrą €60 statymą, į lažybų nuolaidos apyvartą yra įskaičiuojamas €60 statymas.
 6. Jei po nuolaidos aktyvavimo 5 dienų laikotarpyje sąlygos nėra įvykdomos, nuolaida yra automatiškai anuliuojama.
 7. Lyginis/nelyginis statymai, tikslaus rezultato, priešingos pusės ir anuliuoti statymai, statymai už tą pačią baigtį bei statymai, kurių koeficientai prilyginti "1", neįeina į nuolaidos apyvartos sąlygas.
 8. Lažybų nuolaidos sąlygos pradedamos vykdyti tik po to, kai įmoka yra pervedama į lažybų sąskaitą ir aktyvuojamas nuolaidos kodas. Visos pinigų transakcijos, kol neįvestas nuolaidos kodas, nėra įtraukiamos į lažybų nuolaidos sąlygų vykdymą. Nuolaidos kodas turi būti panaudotas per 7 dienas nuo įmokos atlikimo specialiame laukelyje 'Premijos kodas' Betsafe svetainėje.
 9. Vienas Betsafe klientas gali turėti tik vieną aktyvią lažybų nuolaidą.
 10. Ši nuolaida galioja tik atliekant sporto lažybų statymus (paprastus, kombinuotus, sisteminius) Betsafe internetinėje svetainėje (sporto lažybos, lažybos gyvai).
 11. Betsafe pasilieka teisę panaikinti lažybų nuolaidas, ar pašalinti bet kokį statymą atliktą naudojantis įmokos nuolaida, jei žaidėjas ar žaidėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat Betsafe turi teisę apmokestinti tokius klientus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi Betsafe pasiūlymai skirti klientų pramogai ir Betsafe turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus klientams, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
 12. Premija galima pasinaudoti padengiant ne daugiau kaip 99,9% įmokos, skirtos busimiems statymams atlikti.
 13. Žaidėjui vengiant vykdyti nuolaidos sąlygas, Betsafe pasilieka teisę panaikinti nuolaidą ir iš jos gautus laimėjimus.
 14. Jei žaidėjas nusprendžia atsisakyti šios lažybų nuolaidos, jis taip pat praranda visus laimėjimus, gautus vykdant jos sąlygas.
 15. Visi Betsafe pasiūlymai yra skirti klientams, žaidžiantiems pramogai, todėl Betsafe, vadovaudamasi išimtiniu pasirinkimu, gali riboti klientų dalyvavimą dalyje ar visuose pasiūlymuose.
 16. Visi Betsafe nuolaidų pasiūlymai yra skirti tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, skrill adresas ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). Betsafe pasilieka teisę bet kuriam klientui ar klientų grupei neleisti pasinaudoti pasiūlymu.
 17. Pasiūlymas galioja iki 2017-12-31, 23:59 Lietuvos laiku.
 18. Pasiūlymas galioja tik žaidėjams iš Lietuvos.
 19. Betsafe pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas savo nuožiūra.
 20. Esant taisyklių ar sąlygų neatitikimams, pirminėmis ir teisingomis nuolaidos gavimo sąlygomis laikomos esančios angliškoje Betsafe svetainės versijoje.
 21. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.