DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Boksas – smūgiuok ir įveik didelius koeficientus

Boksas – viena pirmųjų sporto šakų, kurios varžybos pradėtos rengti profesionaliame lygmenyje ir kuri išlieka itin pavojinga, nors savo elegancija pritraukia milijonus bokso fanų visame pasaulyje. Elitiniai boksininkai pasižymi jėga, greičiu, ištverme ir gebėjimu ne tik smūgiuoti patys, bet ir sugerti pavojingus varžovo smūgius. Be to, jie privalo priimti teisingus sprendimus ir nuspręsti, kada tinkamiausias metas kovą užbaigti nokautu ar bandyti iškovoti pergalę didesne taškų persvara.
Boksas yra suskirstytas į skirtingas svorio kategorijas, todėl sportininkai visada gali kovoti su panašaus pajėgumo priešininkais. Lengviausia kategorija iš visų – lengvo minimalaus svorio, vos 46 kilogramų, o sunkiausia  – sunkaus svorio, nuo 90 kilogramų. Yra ir kita, super sunkaus svorio, kitaip vadinama sunkiasvorių, kategorija, kurioje negalioja jokie svorio apribojimai. Sportininkai dažniausiai kovoja 12 raundų, o kiekvienas raundas trunka tris minutes. Po kiekvieno pasibaigusio raundo boksininkai turi poilsio minutę, per kurią jiems suteikiama medicininė pagalba, išklausomi trenerių patarimai.  Profesionaliame bokse populiariausia yra sunkiasvorių kategorija, kurios garbę gynė ir geriausi, legendiniai visų laikų boksininkai: tai Muhammadas Ali, Georgas Foremanas, Mike‘as Tysonas, Evanderis Holyfieldas, Sonnis Listonas. O pastaruoju metu žymiausios pasaulio bokso žvaigždės yra Davidas Haye‘as, Vladimiras Klitschko, Vitalis Klitshcko (broliai Klitschko) ir Tysonas Fury.
Nors ne vienas bokso fanas yra įsitikinęs, jog didžiausias veiksmas vyksta vidutinio svorio divizijoje, kur dalyvauja lengvesni ir greitesni sportininkai, tokie kaip nenugalimasis Floydas Mayweatheris ir Manny Pasquiao, kurie per dvikovą atlieka žymiai daugiau smūgių nei sunkiasvoriai boksininkai.
Šiame sporte yra keturios pagrindinės bokso organizacijos: WBA, IBF, WBC ir WBO. Kiekviena iš jų turi savo atskirus Pasaulio čempionatus visose svorio kategorijose.
Betsafe sporto pasiūloje rasi statymus iš visų pagrindinių bokso dvikovų. Beveik visi didžiausi pasirodymai vyksta Las Vegase ar kituose Amerikos miestuose, todėl neretai kovos mūsų laiku vyksta naktį. Žinoma, tai nereiškia, jog negalėsi lažintis už dvikovos nugalėtoją ar kokiu būdu bus pasiekta pergalė (nokautu, taškais ir t.t.), kelintame raunde baigsis dvikova ar kitus specialiai tau paruoštus įvykius.