DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Atsimeni tai, ką jautei po Šarūno Jasikevičiaus tritaškio su pražanga 2004-ųjų Atėnų Olimpiadoje? Nors, staugdami po kambarį nešokinėjame, bet panašų jaudulį ir džiaugsmą jaučiame ir mes rašydami šią naujieną. Turime didžiulę naujieną - Tu esi pirmasis, kuris sužino, jog Betsafe tampa Betsafe komandos dalimi. Betsafe yra vieni didžiausių internetinių žaidimų ir lažybų bendrovių pasaulyje. Šaro tritaškis, nutiesė kelią į Lietuvos pergalę prieš JAV rinktinę, o mūsų prisijungimas prie Betsafe komandos padės nutiesti daugiau kelių į pergales Tau.Lietuviai yra kovotojai ir, nors esame maži, pasiekiame įspūdingas pergales. Kovotojų ir nugalėtojų dvasia įkvepia ir mus. Iš jaunos kompanijos augome, brendome, kol atsidūrėme ten, kur esame dabar - viena iš didžiausių internetinių žaidimų bendrovių Lietuvoje. Neketiname sustoti, turime masiškų planų ateičiai, kuriuos įgyvendinsime kartu su Betsafe komanda. Betsafe kompanija, kuri priklauso švedų įmonei Betsson AB, įkurta 2006 m., dabar jų paslaugomis naudojasi šimtai tūkstančių žaidėjų visame pasaulyje ir tas skaičius auga. Greitai tikimės turėti tiek, kiek mes Lietuvoje turime krepšinio trenerių!


Tikimės, kad būdamas ištikimu Betsafe žaidėju, tu, taip pat, kaip ir mes, džiaugiesi galimybe prisijungti prie Betsafe bendruomenės. Betsafe bendradarbiauja net su keletu aukščiausio lygio buvusių sporto žvaigždžių, įžymybių Dakaru Gumball3000, bei Anglijos futbolo flagmanu Manchester City.

Ši draugystė geriausiai atspindi Betsafe ryžtą ir ambicijas, todėl ir mes nekantraujame kuo greičiau tapti jos dalimi.

Geros naujienos čia nesibaigia! Tęsime savo sėkmingą darbą su Lietuvos krepšinio rinktine. Per 6 pastaruosius metus rinktinė sirgaliams padovanojo daug pergalių ir galingų emocijų. Dar bent 3 metus būsime kartu su vyrais, džiaugsimės pergalėmis, palaikysime ir sunkiais momentais, visi kartu stumsimės į priekį. Šiemet rinktinės laukia didžiulis Europos čempionato iššūkis, ruošiantis jam turėsime paruošę iššūkių ir tau!

Siekiant pergalių svarbu išsiugdyti nugalėtojo mentalitetą, todėl mes pradedame bendradarbiavimą su Betsafe ir jų patirtį norime perduoti savo žaidėjams. Tikimės, jog tu pasiruošęs laimėti.

PASIRUOŠK MESTI IŠŠŪKĮ SAU

Gauk iki €50 ir 75 sukimus+ kiekvieną savaitę

Priimu iššūkį