DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Beisbolas: kuriai nacionalinės JAV sporto šakos komandai simpatizuoji labiausiai?

Pirmiausia, tai nacionalinė Jungtinių Amerikos Valstijų sporto šaka, todėl niekam nekyla abejonių – beisbolas yra populiariausias, žiūrimiausia ir įdomiausias sportas JAV. Verta paminėti, kad jokia kita sporto šaka (išskyrus boksą) nėra susilaukusi tokio milžiniško dėmesio iš Holivudo kino industrijos.  Beisbolo tematika sukurta gausybė kino filmų ir mes turime omenyje ne tik tuos, kuriuose vaidino Kevinas Costneris.

Nuo tada, kai žaidimas pradėtas profesionaliai žaisti laikotarpiu tarp 1860-ųjų ir 1870-ųjų metų, į Amerikos folklorą yra įrašyta daugybė įvairiausių istorijų ir epizodų iš beisbolo pasaulio. Pradedant nuo skambiojo Babe Rutho ir ‘Bambino prakeiksmo‘,  gėdingojo Black Sox skandalo ar legendinės aktorės Marilyn Monroe pirmojo vyro Joe di Maggio įspūdingų pasiekimų, iki šių laikų home run rekordų, kuriuos gerina tokios beisbolo super žvaigždės kaip Alexas Rodriguezas, Markas McGuiras, Sammy Sosa ar žymiausias iš visų trijų, Barry Bondsas.

Jungtinėse Valstijose beisbolas profesionaliai žaidžiamas MLB lygoje, o didžioji sezono dalis yra padalinta į du divizionus: Nacionalinę lygą (NL) ir Amerikos lygą (AL). Abu divizionai dar dalinami į Rytų, Vakarų ir Centrinius divizionus. MLB žaidėjų kasdienė duona uždirbama sunkiai ir varginančiai – neretai reguliariojo sezono metu žaidėjas per savaitę sužaidžia tris ar keturis mačus, o po sezono dar rungtyniauja ir Pasaulio Serijos pirmenybėse – iš viso sužaidžiamos septynerios rungtynės, o nugalėtojais tampa komanda, surinkusi keturias pergales. Čia susitinka dvi pajėgiausios NL ir AL komandos, o trofėjus pavadintas pirmojo turnyro rėmėjo – New York World laikraščio – garbei.

Nors Betsafe pasiūloje taip pat gali lažintis ir už svarbiausias Europos lygas, tenka pripažinti, jog visas didžiausias veiksmas vyksta MLB aikštėse. Kiekviename mače statyk už nugalėtoją, pranašumus, bendrą per mačą pelnytų runs (apibėgimų aplink aikštę) skaičių ir kiek apibėgimų atliks kiekviena komanda.

Esi beisbolo fanas ir domiesi bei studijuoji žaidimą? Spėk kas laimės Pasaulio seriją, nes viso sezono metu tavęs lauks palankiausi koeficientai. Puikios žinios ir mėgstantiems naktinėti – dabar turėsi progą lažintis už beveik visas MLB vykstančias rungtynes, kurias rasi mūsų gyvų statymų sektoriuje.