DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Su Betsafe mėgaukis populiariausiais sporto įvykiais ir žiauriai gera lažybų pasiūla

Neabejojame, jog tu, kaip ir mes, esi ištikimiausias sporto sirgalius. O kas gali būti geriau už intriguojantį rungtynių scenarijų ir žaibo greičiu kylančią įtampą? Atsakymas paprastas – tai gebėjimas teisingai nuspėti tolimesnę rungtynių eigą. Ir… žinoma, laimėti pinigų.
Sako, jog krepšinis - antroji Lietuvos religija. O didesnių dalykų už mūsų siūlomus krepšinio lažybų koeficientus apskritai nėra daug. Išimtis, nebent, patys krepšininkai. Statyk už nacionalinę Lietuvos rinktinę kovojančią už šalies šlovę didžiausiose tarptautiniuose turnyruose arba už Kauno Žalgirio krepšininkus, besivaržančius su pajėgiausiomis Eurolygos komandomis. O taip pat už įspūdingus žaidėjų individualius pasirodymus, kuriuos demonstruoja tokios NBA žvaigždės kaip LeBronas Jamesas ir Kevinas Durantas. Arba tiesiog lažinkis už rungtynių nugalėtoją ar komandos pranašumą.
Esi aistringas futbolo sirgalius? Mūsų futbolo pasiūla gausi, o koeficientai – net labai patrauklūs. Lažinkis kas taps rungtynių nugalėtojais, spėk kiek įvarčių bus pelnyta per rungtynes ir kurie žaidėjai įmuš. Ar pavyks Juventus futbolo klubui į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus Seria A pirmenybėse? Kiek įvarčių pelnys Miuncheno Bayern klubas artėjančiose Bundesliga varžybose? Nepamiršk, kad Betsafe yra oficialus Manchester City klubo partneris, todėl lauk specialių pasiūlymų ir premijų, susijusių su šia komanda.
Persikelk ten, kur dominuoja šaltis ir didžiuliai greičiai – į ledo ritulio arenas. Būk pasiruošęs - tavęs laukia daugybė NHL statymų, todėl pasirink geriausią strategiją ir jos laikykis. Išsirinkai kelias komandas su aukštais koeficientais ir statysi už būsimą jų triumfą? O gal spėsi rungtynių baigtį ar sukombinuosi dvejas ir daugiau komandų, kad gautum aukštesnį koeficientą? Mūsų akiratyje – ir pagrindinės Europos ledo ritulio lygos, tokios kaip KHL ir CHL.
Tavo varikliukas – individualus sportas? Betsafe pasiūloje rasi pelningus teniso įvykių koeficientus ir statistiką, kuri padės paversti statymus į laimėjimą. Kartais pasikliauk ir savo nuojauta  – ypač tuomet, kai raketes suremia panašaus pajėgumo varžovai.
Prieš atlikdamas statymus nepamiršk aplankyti mūsų bloge. Kiekvieną savaitę čia rasi žaidėjų komentarus, statistiką, analizes prieš varžybas ir dar daug visko įdomaus.