DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Atsakingas lošimas

Lošimo atsakomybė

Betsafe lažybų bendrovė siekia savo klientams suteikti tik teigiamus pojūčius lažinantis dėl sporto įvykių baigčių. Norėdami užtikrinti, kad mūsų klientai nepatirtų galimai neigiamų lošimo pasekmių, mes siūlome daugybę apsisaugojimo galimybių. Betsafe savo klientams suteikia galimybę riboti statymų dydžius, savo noru laikinai atsiriboti nuo sporto lažybų, teikia visą informaciją apie pagalbą nuo lošimų priklausomiems žmonėms.

Lošimas yra laisvalaikio praleidimo būdas lošėjui galintis suteikti ne tik teigiamų, bet neigiamų emocijų. Nesėkmės lošiant atsiliepia ne tik pačiam lošėjui, bet ir jo šeimai bei aplinkai. Lošėjas neturėtų rizikuoti savo šeimos ir artimųjų gerove vardan lošimo. Lažybų bendrovė Betsafe ypatingai rūpinasi savo klientais ir todėl informuoja Jus apie atsakingą lošimą.

Nepilnamečių dalyvavimas lažybose

Lažybų bendrovė Betsafe labai rimtai žiūri į nepilnamečių dalyvavimo lažybose problemą. Bendrovė supranta ir prisiima atsakomybę už šios veiklos prevenciją. Betsafe lažybų taisyklės ir reglamentas aiškiai nurodo, kad bendrovė draudžia lažintis jaunesniems nei 18-os metų asmenims.

Visi Betsafe klientai prieš užsiregistruodami ir atlikdami statymus privalo lažybų tarpininkui pateikti jų amžių įrodantį dokumentą. Jei Betsafe išsiaiškintų, kad bendrovės klientas pažeidė nepilnamečių dalyvavimo lažybose taisykles, ji pasilieka teisę apie tai pranešti atsakingoms valstybės institucijoms bei anuliuoti visus kliento laimėjimus.

Įnašų limitai

Kiekvienas Betsafe klientas turi nustatytą 7-ių dienų arba 24-ių valandų pinigų įnašo limitą. Šis limitas nurodo kiek pinigų į savo Betsafe sąskaitą klientas gali įnešti per nurodytą laikotarpį. Šis limitas bet kada gali būti sumažintas. Tačiau jei klientas nori pasididinti savo įnašo limitą, tokio prašymo įgyvendinimas gali užtrukti iki 24-ių valandų.

Žaidėjo įnašo limito padidinimas yra vykdomas automatiškai ir mūsų klientų aptarnavimo specialistai neturi galimybės keisti žaidėjų nustatytų įnašo limitų. Pinigų įnašų nustatymus galima keisti Betsafe svetainės vartotojo paskyroje.

Asmeniniai statymų limitai

Norėdami geriau kontroliuoti savo atliekamų statymų dydžius Betsafe klientai gali nusistatyti asmeninius statymų limitus. Asmeninius statymų limitus galima bet kada sumažinti, tuo tarpu limitų padidinimas gali užtrukti iki 24-ių valandų. Statymų limito padidinimas yra vykdomas automatiškai ir mūsų klientų aptarnavimo specialistai neturi galimybės įtakoti šio proceso.

Kliento statymų istorija

Pilna statymų, pinigų pervedimo ir išėmimo istorija gali būti matoma tik prisijungus prie Betsafe sistemos, asmeninėje vartotojo paskyroje. Prisijungę klientai taip pat gali peržiūrėti savo sąskaitos likutį. Ši informacija taip pat pateikiama viršutinėje Betsafe svetainės dalyje, prisijungus prie bet kurio puslapio.

Laikinas atsiribojimas nuo lažybų

Lažybų bendrovė Betsafe suteikia savo klientams galimybę laikinai įšaldyti savo lažybų sąskaitą. Sąskaitą įšaldyti galima 24-ių, arba 72-jų valandų laikotarpiui, vienai savaitei, vienam, trims arba šešiems mėnesiams. Ši galimybė leidžia klientams apsaugoti save nuo kompulsyvaus lošimo. Pasirinkus laikiną sąskaitos įšaldymą, šis pasirinkimas nebegali būti atšauktas, o lažybų sąskaita vėl tampa aktyvi tik praėjus nustatytam laikotarpiui.

Taip pat informuojame Jus, kad norėdami laikinai atsiriboti nuo lažybų internetinėje Betsafe svetainėje Jūs privalote tai atlikti patys prisijungę prie savo Betsafe paskyros ir asmeninio profilio nustatymų skiltyje pasirinkę punktą „Laikinas prieigos blokavimas“. Jei turite su prieigos blokavimu susijusių klausimų, prašome susisiekti su Betsafe klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@betsafe.lt. Vis dėlto, informuojame Jus, kad už laikiną Betsafe sąskaitos blokavimą yra atsakingas pats klientas ir Betsafe klientų aptarnavimo skyrius neturi galimybės blokuoti klientų sąskaitų.

Betsafe stengiasi apsaugoti savo klientus, kurie nusprendė laikinai atsiriboti nuo lažybų, nuo galimybės atsidaryti naują lažybų sąskaitą. Bendrovė yra pasirengusi padaryti viską, kad nuo lažybų atsiriboję klientai negalėtų atsidaryti antros Betsafe sąskaitos. Jei norite galite pasinaudoti laikino sąskaitos įšaldymo galimybe arba jeigu turite su tuo susijusių klausimų, prašome kreiptis į Betsafe klientų aptarnavimo tarnybą.

Savikontrolė

Mūsų klientai yra pati svarbiausia mūsų verslo dalis. Mes suprantame, kad nepaisant to, jog dauguma klientų statymus atlieka savo nusistatytų limitų ribose, kai kuriems žaidėjams tai daryti gali būti sunkiau. Siekdami padėti savo klientams valdyti savo lošimo įpročius, mes ypatingai rekomenduojame laikytis šių taisyklių:

 1. Lošimas yra laisvalaikio praleidimo būdas ir neturėtų būti traktuojamas kaip būdas užsidirbti pinigų.
 2. Bandymas atgauti praloštus pinigus atliekant daugiau statymų yra labai pavojingas būdas lošti.
 3. Jūs turėtumėte lošti tik iš tų pinigų, kuriuos galite sau leisti pralošti.
 4. Sekite lošiant praleistą laiką ir pinigų sumas, kurias išleidžiate lošimams.
 5. Mes savo klientams suteikiame galimybę laikinai atsiriboti nuo lošimų, jei pats klientas jaučia tokį poreikį.
 6. Jeigu jaučiate, kad turite su lošimu susijusių problemų, Jūs turėtumėte kreiptis į artimiausią pagalbą nuo lošimų priklausomiems asmenims teikiančią organizaciją.

Kaip žinoti, ar turite problemų su lošimu?

Vertėtų susimąstyti, jei:

 • Nuolat galvojate ar kalbate apie lošimus
 • Praleidžiate daugiau laiko lošdami ir skiriate daugiau pinigų lošimams, nei galite sau leisti
 • Sunku sustoti lošti, patiriate susierzinimą, jei bandote nustoti
 • Jaučiate tuštumo ar netekties jausmą, jei negalite lošti
 • Lošiate daugiau, kad atsiloštumėte arba padengtumėte savo finansinius nuostolius
 • Manote, kad jūsų lošimo tempai sumažės, kai tik išlošite daugiau pinigų
 • Skolinatės pinigus, pardavinėjate daiktus, vykdote arba svarstote įvykdyti nusikaltimą, kad gautumėte pinigų lošimui
 • Dėl savo lošimų nepadengiate paskolų, nesusimokate sąskaitų
 • Dažnai lošiate tol, kol visiškai nebeturite pinigų
 • Jaučiate poreikį lošti iš didesnių sumų vietoj to, kad patirtumėte malonumą su mažais statymais
 • Jaučiatės pakylėti, kai laimite ir didžiulį nuosmukį, kai pralaimite
 • Lošiate, kad išvengtumėte asmeninių problemų arba numalšintumėte susierzinimą, depresiją, pyktį ir kitas neigiamas emocijas
 • Greičiau susinervinate ar nesate tokie kantrūs susidurdami su kasdieniniais reikalais
 • Jaučiate kaltę lošdami
 • Jus kritikuoja dėl aistros lošimui
 • Ginčijatės su šeima ir artimaisiais dėl lošimų
 • Vengiate diskutuoti apie lošimus su kitais
 • Slepiate sąskaitas, skolos raštelius nuo savo šeimos ir artimųjų
 • Lošiate vietoj to, kad lankytumėtės savo šeimos socialiniuose renginiuose ir veikloje
 • Apleidžiate namus ir šeimą dėl lošimo, nevykdote šeimyninių pareigų
 • Apleidžiate darbą ar mokslus dėl lošimo
 • Dėl lošimo nepaisote asmeninių poreikių tokių kaip maistas, miegas, asmeninė higiena
 • Nuolatos planuojate atostogas ten, kur bus galima palošti

Jei kažkurie išvardinti punktai Jums kelia nerimą, vertėtų susimąstyti, kol lošimas netapo patologine priklausomybe, kurią išgydyti gali tik medikai ir profesionalūs psichologai.

Jei jaučiate, kad Jums reikėtų liautis lošti, bet prisiversti negalite, rekomenduojame užpildyti specialų prašymą dėl neleidimo lošti ir įteikti jį Lošimų Priežiūros Tarnybai (LPT). Šis prašymas bus perduotas visiems azartinių lošimų organizatoriams, kurie turėtų jūsų neįleisti į patalpas, kuriose vykdomi azartiniai lošimai.

Betsafe ypatingai prisidėjo kuriant ir palaikant socialinį projektą www.nebenoriu-losti.lt, kuris padeda priklausomybę nuo lošimų (ludomanija) turintiems asmenims ir jų šeimų nariams.