DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI • DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ • ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET
F-betsafe2
TonyBet tapo Betsafe. Sveikas atvykęs ten, kur aistra nugali tikimybes. Sužinok daugiau
TONYBET

Amerikietiškas futbolas – pasiruošk didžiajam šou

Nors beisbolas neretai vadinamas nacionaliniu sportu Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau amerikietiškasis futbolas  pastarajam nenusileidžia daugelyje sričių. Pirmiausia, tai žiūrimiausia pasaulyje profesionalų sporto lyga pagal į stadionus susirenkančių žiūrovų skaičių. Neįtikėtina, bet kiekvieną kartą į reguliariojo sezono rungtynes ateina beveik 70 000 sirgalių. Kitas, dar įspūdingesnis faktas – joks kasmetinis renginys sporto pasaulyje negali varžytis su NFL pasididžiavimu – Superbowl rungtynėmis. Mažai tikėtina, jog kur kitur pasaulyje dar vyksta vienerios sporto rungtynės, kurios kiekvienais metais pritrauktų tokį didelį visos žiniasklaidos dėmesį ir uždirbtų milžiniškas pajamas iš televizijos transliacijų.

Amerikietiškąjį futbolą galime vadinti evoliucionavusiu futbolo ir regbio hibridu, tačiau šiandien ši sporto šaka ne be priežasties vadinama taktiškai sudėtingiausiu sportu pasaulyje. Taip yra ne tik dėl strategijos ir neįtikėtinų žaidėjų manevrų aikštėje, kuriuos komanda atidžiai ruošia ir tobulina treniruočių metu. Dėmesys skiriamas ir kitoms detalėms. Atsižvelgiama į kiekvieno žaidėjo rolę ir didelį potencialių žaidėjų sąrašą, dėl ko kiekvienas sportininkas komandos sudėtyje visada atlieka atitinkamą ir specifinį vaidmenį kiekvieno mačo metu.

Kartu tai ne tik taktinis protų mūšis už aikštės ribų tarp trenerių ir generalinių vadybininkų, bet ir individuali žaidėjų kova aikštėje, prieš savo tiesioginius oponentus. Nuolatinis veiksmas, įtampa ir azartas kaip mat įaudrina ir užburia stadionuose susirinkusią publiką, kuri tiesiog pašėlsta. Kaip sakė aktoriaus Alo Pacino įkūnytas personažas filme „Šiuolaikiniai gladiatoriai“ – amerikietiškasis futbolas yra sportas, kuriame pergalę nuo pralaimėjimo skiria vos keli aikštės coliai. Visa tai paverčia šį sportą unikaliu reginiu bei atveria puikias perspektyvas lažintis Betsafe sporto pasiūloje.

Atspėti kas bus varžybų nugalėtojas – tai tik ledkalnio viršūnė. Betsafe rasi ir galėsi statyti už didelę pranašumų pasiūlą, bendrą komandos pelnytų taškų sumą arba individualius žaidėjų pasirodymus. Prasidėjus Superbowl varžyboms tavęs lauks daug papildomų ir ypatingų statymų.

Rytojaus talentams priklauso sporto ateitis. Todėl savo žaidėjams, kurie mėgsta stebėti naujų, perspektyvių talentų kilimą karjeros laiptais, Betsafe siūlo lažintis ir už įvairias NCAA koledžų futbolo lygos rungtynes.